Куда_бежать• 29 декабря 2024
Сказал, что зацепила его тем, что похожа на него. Это плохо?
Старше меня на 20 лет. Вроде нравлюсь.
Сказал, что зацепила тем, что очень напоминаю его в его же возрасте (мне 24).
Не знаю даже, как воспринимать…
Шотуткоїться?• 29 декабря 2024
Мій старший на 25 р
Сказав - копія його покійна дружина
Посмішка
Важна походка
Фігура
Позитивна
Закохався проходу не дає
Що робити
І багатий з будинком , бізнесом , машина дорога, сам статний гарний
Сказав - копія його покійна дружина
Посмішка
Важна походка
Фігура
Позитивна
Закохався проходу не дає
Що робити
Куда_бежать
• 29 декабря 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Мій старший на 25 р
Сказав - копія його покійна дружина
Посмішка
Важна походка
Фігура
Позитивна
Закохався проходу не дає
Що робити
Сказав - копія його покійна дружина
Посмішка
Важна походка
Фігура
Позитивна
Закохався проходу не дає
Що робити
И что вас останавливает?
Шотуткоїться?• 29 декабря 2024
Ответ дляКуда_бежать
И что вас останавливает?
Я заміжня вже 20 років як
Научительница• 29 декабря 2024
Це погано. Бо притягуються протележності. Я гарна ,я сама собі подобаюсь. Но не дай Боже такого чоловіка, з моїм характером, або манерами, тобто чимось схожим))) це антісекс. Не буде у вас діла, попробує на смак, та піде інше їсти, протилежне. Та і папками не кожен хоче бути. Зазвичай чоловік хоче почуватися чоловіком.
Куда_бежать
• 29 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
Ну не знаю.
Мой бывший бросил меня со словами ‘мы слишком разные’ 🤣
Научительница• 29 декабря 2024
А взагалі, дівчата, хто постарше скажіть, що тільки мужики не пи@дять , щоб молоде та дурне погодилося посмоктати йому))) Ну скажіть, я не права? )) Я як послухаю , що наші 40-50річні чешуть молодим, а ті вуха розвісили і слухають)) І що схожість, і споріднена душа, і все палає)))))
Научительница• 29 декабря 2024
Ответ дляКуда_бежать
Ну не знаю.
А ви повірили? Навіщо йому казати вам, що ви його вже не цікавите , як жінка, це образливо. От і вигадали вони собі шаблони.
В шоколаде• 29 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
Вот козлы ))))))))
Куда_бежать
• 29 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
Так мы спали с ним полгода
Баррикадница• 30 декабря 2024
Как то, что мужику захотелрсь молоденького мяска. И еще и попытаться в душу тоже хоть немного эммм всунуться.