Скорая помощь• 30 декабря 2024

Що зі мною? Не хотілося інтиму, а цілий тиждень дуже хотіла

Півроку не хотілося інтиму, раптом різко захотілося, чоловік став дуже привабливим, цілий тиждень не могла заспокоїтись, але ось пройшло декілька днів як все пройшло. Знову не хочеться нічого(( чому так? Що це було?
Как_б_не_так• 30 декабря 2024
Гормони скачуть?
автор Скорая помощь • 30 декабря 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Гормони скачуть?
Ось не розумію, вони можуть просто так скакати? Місячні були 2 тижні тому, все добре там. Стрес постійно є, але так дуже давно не хотілося. Як би це знову повернути?(
Файна_зупка• 30 декабря 2024
Гормональні скачки.
Чи, можливо, в цей тиждень у вас поліпшився кровообіг малого тазу (активніше двигались, менше сиділи).
Можливо пили якісь медичні препарати/вітаміни. Їли активно цитрусові.
автор Скорая помощь • 30 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Гормональні скачки.
Так, почала займатись спортом, але ж не переставала, а бажання зникло 😔
Якщо гормони, то що це таке і від чого залежить..
Душка-свекрушка)))• 30 декабря 2024
Овуляція можливо