Ужгород• 03 января в 00:01
Коли міряла взуття то сіли нормально по нозі колодка
А сьогодні вдягнула і в пальцях тисло в довжину. Взуття замша, як розтягнути чи можна думати що взула і забула, але в коробку взуття
Кучерявочка• 03 января в 00:03
Ответ дляУшла и Пришла
Сегодня у вас отёкшая нога после праздников
Яких ше празніков?
Ужгород
• 03 января в 00:06
Ответ дляУшла и Пришла
Виходить шо в довжину ноги отеклі
Ушла и Пришла• 03 января в 00:07
Ответ дляУжгород
Виходить шо в довжину ноги отеклі
А вы думаете растете ещё?))
Алина-1240• 03 января в 00:08
Просто обуть и носить.любая обувь немного разноситься,замш тем более.тянуть,мочить и прочее не надо,само сядет по ноге
іронічна антитеза• 03 января в 00:09
В довжину не розтягнеться. Спробуйте замінити на розмір більше.
ЭтаваНиМожетБыть• 03 января в 00:12
Я растягивала замшу, в длину. Сдавала в мастерскую. На размер больше сделали.
Ковбой Хагис• 03 января в 00:23
Меряли стоя, проходились в обуви? Вообще замш тянется, но если прям пальцы в длину упираются, лучше бы вернуть и взять бОльший размер.
Неробименінерви• 03 января в 02:29
Можна здати в майстерню, там розтягують.
А ще є домашній варіант, дієвий, сама пробувала, мені часто трохи тисли, але в обʼємі, бо в мене високий підйом. Коли міряєш норм, а як довше походжу, тиснуть.
То я феном всередину взуття направляла максимально гаряче повітря, тримала так хвилин 5, потім зразу вдягала і ходила в них в дома пару годин, можна процедуру повторити
Ядвига Юсьлегко• 03 января в 12:09
В мене широка стопа і високий підйом, купити гарне взуття неможливо, або брати на два розміри більше, або якісь гавнодави. Теж нещодавно купила чобітки, в магазині одна нога трохи були затісні по ширині, але думаю шкіра потягнеться. А 1-го січня йти у гості а мені аж ногу викручує таке тісне, ноги отікли, то я забрала устілки і стало норм, капронові колготки і нічого не тисне.