Ms. При теле• 05 января в 16:21

Чи осучаснювати батьківський будинок?

Добрий день.
Прогшу погляду зі сторони.
Батьки мені залишили у спадок будинок, під лісом, з дуже гарним видом на природу ЗУ.
10 років ми з сім´єю їздили у відпустки сюди, 3 рази по тижні.
З корони у нас з чоловіком 47 і 52 роки робота можлива віддалено і ми на ціле літо, потім на Новорічні свята приїжджали сюди на пару місяців.
Так 3 роки каталися, ЗУ і Київ.
Влітку прийняли рішення оселитися тут на ЗУ, з літа тут, нам дуже подобається.
Стало питання підлаштувати побут під себе. Зробили ремонт кухні, ванни і туалету.
Стало питання кімнат і коридору і у нас не однозначні думки.
Батьки дуже охайні люди, меблі всі ( початку 90тих)наче вчора лише куплені. Аналогічно з килимами, ліжками, вагонкою з дерева.
Вот питання осучаснювати все чи ні?
Скажіть будь ласка, як би ви вчинили?
Результат:
вже голосів: 62
38 (61.29%) Нічого б не міняла
15 (24.19%) Все б змінила
9 (14.52%) Інше
ФруктЕщеТот• 05 января в 16:25
Поки що нічого б не міняла.
Не боюся осуду• 05 января в 16:25
а что конкретно вы имеете в виду? менять добротную мебель 90х на недобротную, но 2020-х?
Ядвига Юсьлегко• 05 января в 16:25
Супер, мрію про будиночок на ЗУ, і щоб ліс, чи гори)) Покажіть будь ласка. Я б кухню зробила сучасну.
Пенсіонер• 05 января в 16:28
Дивився по можливостях та своїх бажаннях.,фінансових можливостях
Щось залишив ,щось викинув би...
Робити під себе
Prervana• 05 января в 16:28
Применила бы принципы хоумстейджинга. Покрасила бы стены, реновировала мебель, купила актуальные аксессуары - шторы, скатерти, коврики, подушки, посуду
Мerida• 05 января в 16:28
А средства у вас на это есть?
Элька-Карамелька• 05 января в 16:30
такие вопросы без фото - ни о чем
черная мамба• 05 января в 16:32
Я одна чекала фото?)
.Апельсинка.• 05 января в 16:38
Я би додала якихось пару сучасних елементів, вазу, картину, штори би змінила на легші (в мене теж є хата від бабусі), килими би зняла хоча б зі стін, якісь доріжки, особливо якщо є домоткані, залишила би. Змінила би старі люстри. Викинула би сервант відкритий. Більше би нічого не змінювала.
Раджу не змінювати вікна на пластик, якщо ще не змінили. Будинки в Карпатах переважно з бруса, якщо закрити пластикових може бути цвіль
Хата на мати• 05 января в 16:45
естественно все поменяла бы, если есть финансы, от посудомоечной машинки, стиралки, сушильной машинки, до классной джакузи или душевой кабины. Не представляю, как жить в декоре девяностых) ну или декорировать именно под стиль колыбы, как на ЗУ, но такие интерьеры тоже не дешевые.
автор Ms. При теле • 05 января в 16:46
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Фото немає.
Завтра сфоткаю і надішлю.
Ми кухню, туалет , ванну зробили
Тепер думаємо про кімнати, коридор і подвір´я
Цибулька зла• 05 января в 16:47
Підкажіть будь ласка ванну і туалет з нуля робили? Яка вартість?
Кукусики• 05 января в 16:53
Якщо ви думаєте, робити ремонт чи ні бо війна, то робити. Я переклеїла свою кімнату, на черзі коридор.
Якщо ви думаєте чи міняти меблі на більш сучасні, то треба бачити стан меблів. В будинку моєї бабці стінка стоїть, наша колись була. Вона в нормальному, то нехай стоїть. Якби були гроші, то в подвір´ї плитку б поклала.
автор Ms. При теле • 05 января в 16:53
Ответ дляМerida
А средства у вас на это есть?
Є
автор Ms. При теле • 05 января в 16:54
Ответ дляЦибулька зла
Так, з нуля
150 тис грн
Мerida• 05 января в 16:54
Ответ дляMs. При теле
Є
Тогда делайте под себя. Вам там жить. Для комфорта, уюта.
Цибулька зла• 05 января в 16:55
Ответ дляMs. При теле
Так, з нуля
150 тис грн
Дякую ! Скажіть будь ласка а можно дізнатися що саме на цю суму зроблено? Плануємо купити хату , саму дешеву і в ній зробить.
Будьте так ласкаві• 05 января в 17:03
Если из 90 то поменяла бы
Коко На Страже• 05 января в 18:15
Я б советовалась с мужем, а не на форуме. Вам там жить
Коко На Страже• 05 января в 18:17
Вопрос не по теме, у вашего мужа бронь или на ЗУ нет мобилизации. Так свободно туда ездят, отсюда и вопрос
Мавка• 06 января в 13:02
Ви вже почали, то навіщо зупинятися на півдорозі? Звичайно робіть під свій смак. Тим більше що на ЗУ. Я би вагонку затонувала в світлий колір, все інше можна вдало вписати в сучасний інтер´єр або продати і замінити на щось сучасніше