Зрадорозганячка• Изменено 08 января 2025

Чи йти на такі зустрічі, коли вступ був такий...

Дівчатка привіт!
Чи йти на такі зустрічі, коли вступ був такий:
Від першого хлопця, була пропозиція, приїхати до нього попити чаю з тортиком.
Коли я відмовила і сказала, що я не їжджу, по гостям. І що удачі йому в пошуках.
Зразу відповідь, давай на нейтральній території вип’ємо каву з солодким.

Другий, «привіт, ти куриш кальян», пишу – « зрідка курю».
Відповідь, то давай домовимось, ти приїдеш до мене і покуримо.
Знову відповідаю: що я не їжджу, по гостям.
І знову від хлопця, то може тоді давай десь кави вип’ємо .

На що це розраховано?
Я так розумію, що є попит напевно. Бо якби не було, то не було б таких запрошень. Я шукаю с/стосунки, в них в анкеті також це вказано.
Йти на зустріч чи ні до таких хлопців?
Якщо такий початок, на «потрахушки» звали ( для мене саме таке і було запрошення) То напевно, нічого не чекати. На друге побачення, якщо сподобаємось друг другу, мені здається будуть знову додому зазивати.
автор Зрадорозганячка • 08 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну правильно. Дівчина сама їхати відмовилася.
Тому, ок,він вийде випити з нею кави, з надією таки вломати її їхати до нього додому.
Нащо витрачати час на таке?
Я потім чітко написала ще раз. Що мене не цікавлять тільки секс зустрічі. Відповідь , « добре зрозуміло, але ми дорослі вже». Я пишу, не в дорослості справа, а в тому, хто з якою ціллю шукає собі партнера. Відповідь, давай зустрінемось, дуже хочу з тобою попити каву» 🤣🤣🤣
Хропочка з гривкою• 08 января 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
В тому і справа. Що з цими було спілкування до цього. Тобто це не розсилка.
Це просто вони вирішили типу трохи заморочитися.
Не зразу ’привіт, приїжджай до мене’, а вирішив типу проявити трохи уваги.
Хропочка з гривкою• 08 января 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Як людина, яка таки знайшла собі на Сз нормального чоловіка - повірте, з такими кадрами у вас нічого хорошого не вийде.
Їм треба лише секс.
Я тертий жук• 08 января 2025
За спрос в нос не бьют. Хотел сэкономить время и деньги. И вообще удобно после секаса на своей территории дать поджопник за дверь и спать спокойно
Хропочка з гривкою• 08 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Сто відсотків.
Проституткам треба платити, а тут все безкоштовно.
автор Зрадорозганячка • 08 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Так. І мені здається, що хтось із безнадійних таки і приїжджають. Це тортик в чай 🤣🤣🤣
Я тертий жук• 08 января 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
В теме про ТЦК было несколько блеющих «я бы поехала к мужику, раз ему страшно выходить». Так что мир не без добрых женщин
автор Зрадорозганячка • 08 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Їм треба лише секс.
А як у вас все починалося, розкажіть будь ласка. Цікаво
Хтомолодець? Я!• 08 января 2025
Не розумію,чому погано починати серйозні стосунки з потрахушок?
автор Зрадорозганячка • 08 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ви чоловік?
Я тертий жук• 08 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Если бы с потрахушек. С одним надо быстрые углеводы употреблять с кипятком, другой хочет легкие автору угробить.
Не люблю натовп• 08 января 2025
Я взагалі не розумію цих походеньок на каву, вибачте
Це мені відпроситись від роботи (відповідно мінус дохід), збиратись годину, кудись іхати..щоб що..?)) Каву взагалі не п´ю)
ОдинРазНадетое• 08 января 2025
Ответ дляviter33
Повно пропозицій по 100 дол., можна знайти дешевше
Туди-сюди таксі (якщо бояться ТЦК чи авто не хочуть світити - ще 10 дол.)
Разом - 110 дол.
viter33 і Альфасамка курсі розцінок
Алесс• 08 января 2025
Ответ дляАльфасамка
всі жінки повії. Не повія лише після шлюбу, з одним до кінця днів.
Тут у каждой советчицы по 2 любовника)
viter33• 08 января 2025
Ответ дляНе люблю натовп
От тому таким одразу пишуть ’приїжджай до мене’
Економлять ваш час та гроші ))))
Сорі, не про вас конкретно мова
viter33• 08 января 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
viter33 і Альфасамка курсі розцінок
Та куди 500 дол!!!
Щоб не було завищених очікувань від зустрічей !!
Не люблю натовп• 08 января 2025
Ответ дляviter33
Економлять ваш час та гроші ))))
Сорі, не про вас конкретно мова
Писали колись і так, але на початку не можна їхати прям додому.
Колись знайомилась, то спілкувались довгенько, а потім самі до мене на район приїзджали, в кафе чи до озера (коли літо) і по шампусіку
Вже років 8 пройшло, а двоє до сих пір іноді пишуть, переживають за мої справи)
viter33• 08 января 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Турботливі у вас кавалери - 8 років про вас турбуються))

А без жартів - є ж елементарні правила безпеки:
- перед зустріччю - поспілкуватися (на предмет психічної адекватності)
- перша зустріч - в публічному місці (кафе,...)
- в машину до незнайомців не сідати
- щоб кавалер не знав , де ви живете, не проводжав до під’їзду
Хтомолодець? Я!• 08 января 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Ви чоловік?
Так
автор Зрадорозганячка • 08 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Так
Тоді зрозуміло.
Хтомолодець? Я!• 08 января 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Правильно, а так зразу зустрілися, потрахушки і ніякого витрачання часу на сторонні, нікому не потрібні посиденьки ))
Хтомолодець? Я!• 08 января 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Так, а як з Вами планувати щось серозне, якщо раптом ми не підходимо один одному в ліжку?
Хтомолодець? Я!• 08 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
То взагалі жах!!! Сидить за столиком двоє людей, він знає, що буде трахати її, вона знає, що буде трахатись з ним, але сидять, пʼють гарячий гіркий напій і безсоромно брешуть одне одному в очі! ))
Курочка-чубаточка• 08 января 2025
Ответ дляАльфасамка
Якшо ви не монашка - 150$ година, туди сюди дорога це ще 300, ну і 50$ амортизація. За вечір 500$.
а ви вже в темі, раз розцінки всі знаєтезнаєте
Альфасамка• 08 января 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
не тільки в темі, а з багаторічним досвідом
Хропочка з гривкою• 08 января 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Спілкувалася десь з три місяці.
На побачення ходила не дуже часто, намагалася витримати якийсь час переписку та спілкування по телефону. На цьому етапі випливають та відсіюються неадеквати, які спочатку здавалися адекватними)
У підсумку знайшла хорошого, адекватного чоловіка.
Хропочка з гривкою• 08 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
А якщо не підходите по інших параметрах,то не важливо? Головне одразу сексуальну сумісність перевірити?
Тільки ж чомусь як дівчата починають одразу перевіряти хлопця на фінансову сумісність то її називають меркантильною.
Хропочка з гривкою• 08 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не факт. Не всі посиденьки за кавою закінчуються в ліжку.
Я тертий жук• 08 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Если он красивый здоровый самец с рекомендательными письмами от любовниц, что оргазм гарантирован в 100% случаев то да, кофе -пустая трата времени. Но на практике приходит на свидание же чмоня, которого надо месяц-два рассматривать под лупой, чтоб найти хоть что-то, за что можно зацепиться чтоб не чувствовать себя изнасилованной. А если еще и к нему домой сразу ехать, то вообще клиника
Хтомолодець? Я!• 08 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Не забывайте, что есть и другая сторона медали 😄