Цибулька зла• 08 января 2025
Пока не вылечу хеликобактер так у меня и будет болеть желудок?
Гастроэнтеролог мне назначала 2 вида антибиотика, мне от них было плохо, в общем получается, что не пропила я весь курс лечения, до врача никак не дойду, и очень часто меня беспокоит желудок, вот снова разболелся((
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Пити перед їжею за 30 хвилин до їжі льон.Заливати кіпятком і настоювати що б напій був добре заварений.А пілобакт 7 днів потрібно було пропити + дієта.Справи серйозні.
Скляна миша• 08 января 2025
А когда болит до/после еды или голодные утренние/ночные боли? Кроме хелика есть ещё диагнозы?
Цибулька зла
• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Я варю кисель из семян льна, пью как начинает болеть и диету держу
Физрукая• 08 января 2025
Плохо, что аб бросили . Мне в онлайн режиме меняли тот, который не подошел.
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляЦибулька зла
Кисіль або насіння льоду потрібно пити за 30 хвилин до їжі 3 рази на день.І ви не можете декілька місяців все підряд їсти.Ви мали пропити пілобакт 7 днів.І дотримуватися дієти.Язва шлунка,колись доки не придумали антибіотики вважалася передраковим станом.Будьте уважніші.
Цибулька зла
• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Язвы у меня нет
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляЦибулька зла
Язвы у меня нет
Я думав що хелікобактер це і є бактерія яка викликає язву.
Цибулька зла
• 08 января 2025
Ответ дляСкляна миша
Та есть, гастрит и что-то с каким-то клапаном не в порядке, ищу сейчас это заключение от врача. У меня ещё с юности проблемы с желудком, но раньше я проходила курс лечения и на долго забывала про желудок. А последнее время очень часто болит и почему-то дюспаталин не помогает
Іллюха Перчик• 08 января 2025
Ответ дляЦибулька зла
Можливо вам не потрібно приймати цей препарат який знімає симптоми а вилікувати причину?Який антибіотик ви приймали Пілобакт?
Цибулька зла
• 08 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Там 2 каких-то было, блин не могу найти от гастроэнтеролога заключение((
Пилобакт точно не пила
Поумничка• 08 января 2025
Почитайте про настойку прополюсу,теж страждаю ,то мені допомогає.Навіть єрозії проходять
Цибулька зла
• 08 января 2025
Ответ дляПоумничка
Я почитала інструкцію, там написано, що вона тільки для зовнішнього застосування. Як ви його п´єте?
Поумничка• 08 января 2025
Ответ дляЦибулька зла
Так і п´ю,три рази по чайній ложці.Можна самому настоювати,але мені проще таку купити
Цибулька зла
• 08 января 2025
Ответ дляПоумничка
Дякую) треба спробувати
Поумничка• 08 января 2025
Ответ дляЦибулька зла
Дякую) треба спробувати
Спробуйте,бо мені раніше теж допомогали препарати,десь на рік хватало,а зараз якось не дуже.