Столічна штучка• 09 января в 20:03
Чи вистачає на айфоні памʼяті 128 гб
В ігри не граю, з програм месенджери і соцмережі, фоткаю багато але в основному перекидаю все на ноутбук
На циголках• 09 января в 20:16
Мені вистачає
У мене купа різних застосунків + кілька ігор.. и ще вільне місце є ) телефону вже рік )
До того на самсунгу було стільки ж місця, якось за 3 поки користування не ставало питання про «щось місця мало..»
Але у мене фото майже всі в хмарці живуть )
Значит надо• 09 января в 20:24
В мене редмі на 128, кілька десятків додатків, телефон маю десь два роки і ще є 64гб
Відключіть автозбереження в вайбері, і кеш тих месенджерів з фйсбукотіктоками чистіть і буде памяті вагон
А ще автооновлення додатків виключіть
Наездница• 09 января в 20:57
Не уяаляю нащо більше, нащо цей хлам зберігати. Ну і фотки/відео на Айклауді, пару баксів в місяць.
Най хоч раз• 09 января в 21:41
Дивлячись на те, які додатки цікавлять. В мене з клонами навіть вистачає на смартфоні, але якщо закачуєте всі відео, що подобаються, то звісно буде мало