Польша устала от войны в Украине, и одной из причин стали украинские беженцы, "живущие в пятизвёздочных отелях".
Об этом заявил министр обороны страны Владислав Косиняк-Камыш, которого цитирует Financial Times.
"Конечно, в польском обществе есть усталость, и это понятно, особенно когда люди здесь видят молодых украинских мужчин за рулем новейших автомобилей или проживающих в пятизвездочных отелях", - сказал он.
Также министр в очередной раз высказался против отправки польских войск в Украину.
"Когда появится мирный план, мы его обсудим, но приграничные государства - это не те, кто каким-либо образом должен появляться со своими войсками в Украине, потому что я считаю, что должно быть большее распределение бремени и диверсификация внутри НАТО", - сказал он.
lekon-lekon• 12 января в 10:17
До чого тут біженки до тих, хто зупиняється в 5-зіркових готелях? Українські біженці нормально підняли економіку Польщі, тож хай не кришать батон. Цікаво, що вони будуть робити як всі ці біженки поїдуть додому? Будуть нову кампанію робити, що заборонемо їм виїзжати?
ArtPix фотовышивка• 12 января в 10:22
Ответ дляНіка Найз
Там 99 проц украинок!
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 12 января в 10:23
Ну раз устала Польша, то може відпочити і закрити вʼїзд для українців 🤷♀️
Нехай відпочине
darinka-ali• 12 января в 10:32
А чим їм так муляють молоді українські чоловіки на новітніх автівках, та ще й з п´ятизіркових готелів? Тим, що молодим польським чоловікам не лишилося місць у тих готелях? Чи не вистачило новітніх авто, бо українці розкопали? А молоді росіяни/білоруси їм не набридли? А громадяни країн Євросоюзу? Вони, до речі, можуть бути з тих самих готелів.
А проти введення своїх військ він, бо нема еі відповідної підготовки тих військ, ані належного забезпечення зброєю. Бо то тільки дурні українці можуть воювати без зброї (на думку поляків, нам і так норм), а ’вишколене’ польське військо з таким забезпеченням і з казарми не вийде. Тобто для вступу їхніх військ треба нормально зброї давати, скільки обіцяли, а не хочеться. От і вся причина.
Ответ дляdarinka-ali
Мій чоловік далекобійник в Польщі.Спілкується з великою кількістю поляків то вони кажуть-як почнеться війна,вони в перший день все кинуть і виїдуть за кордон.Ніхто тут не хоче захищати свою Польщу.
Ответ дляnataranha
Знаємо, бо виросло покоління яке дуже любить свій комфорт.
Ответ дляnataranha
Ну это если получится у них выехать. А если закроют Польшу, как наших мужчин, то будут сидеть и от местных тцк прятаться
Love_Love_Love_• 12 января в 10:46
Ответ дляdorik
+++ моя подруга нарешті перестане мити посуд в польському ресторані по 12 година добу і поляки теж від неї нарешті відпочинуть.
Вони там взагалі ахрєнєвші
Korsika999• 12 января в 10:49
Поляки просто ущемляются, если украинец живёт лучше их. В их картине мира, украинец должен быть рабом на конвейере на заводе. А если это не так, то их аж трясёт. Не все такие, но большинство
Korsika999• 12 января в 10:50
Ответ дляlisulya
Бред полный, и фантазии тех, кто закрыт в Украине
Ответ дляlekon-lekon
Будуть жити,як жили до того
Без українців
І,повірте,економіку не українці їм підняли
Без українців
Екатерина27• 12 января в 10:54
Ты смотри какие они нежные. Устали они))))
А зарабатывать на украинцах они не устали. Украинца принесли в бюджет Польши за эти годы в 10 раз больше, чем Польша на них потратила.
И главное, бедные 5-звездочные отели)))) они явно не по 40pln в сутки стоят))))
Korsika999• 12 января в 11:21
Ответ дляnatlili
Поляки втомились від українців
Лише використовують,як рабсилу за копійки
Це факт
Скоро підніметься їх населення з протестами,щоб вигнати українців з їх країни
Це факт
Эти фантазии такие смешные, капец..🤣🤣🤣
Аноним ФЕЯ• 12 января в 11:30
Ответ дляAllemagne
А у нас хотят?
У всіх цивілізованих країнах не хочуть воювати пересічні люди. Світ змінився, люди привикли до комфорту , спокою і стабільності.
Читаю, що німці планують знову обов’язкову службу і уявляю як пересічні збоченці і сексменшини , чи мальчікі з рафом на альтернативному, вистроїлись в чергу до німецького тцк. Чи араби , які втікли від війни , побіжать муштру відточувати в стволи в окопі чистити.
Зразу появляться чати в месенджерах з ростами «Обережно, Лідл на лейбхштрассе два унтер-офіцірен один поліцмейстер виписка. Пакують у спринтер»