Ніка Найз• 12 января в 10:12

Польша устала от украинских беженок

Польша устала от войны в Украине, и одной из причин стали украинские беженцы, "живущие в пятизвёздочных отелях".

Об этом заявил министр обороны страны Владислав Косиняк-Камыш, которого цитирует Financial Times.

"Конечно, в польском обществе есть усталость, и это понятно, особенно когда люди здесь видят молодых украинских мужчин за рулем новейших автомобилей или проживающих в пятизвездочных отелях", - сказал он.

Также министр в очередной раз высказался против отправки польских войск в Украину.

"Когда появится мирный план, мы его обсудим, но приграничные государства - это не те, кто каким-либо образом должен появляться со своими войсками в Украине, потому что я считаю, что должно быть большее распределение бремени и диверсификация внутри НАТО", - сказал он.
ArtPix фотовышивка• 12 января в 10:16
З допису мова йде не про беженок, а про біженців...
lekon-lekon• 12 января в 10:17
До чого тут біженки до тих, хто зупиняється в 5-зіркових готелях? Українські біженці нормально підняли економіку Польщі, тож хай не кришать батон. Цікаво, що вони будуть робити як всі ці біженки поїдуть додому? Будуть нову кампанію робити, що заборонемо їм виїзжати?
автор Ніка Найз • 12 января в 10:20
Ответ дляArtPix фотовышивка
Там 99 проц украинок!
laska_vo• 12 января в 10:21
Це маніпуляція, при чому направлена на тупеньку аудиторію. Ті що в готелях і автівках витрачають свої гроші у них, а інші працюють і сплачують податки.
ArtPix фотовышивка• 12 января в 10:22
Ответ дляНіка Найз
Там 99 проц украинок!
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 12 января в 10:23
Ну раз устала Польша, то може відпочити і закрити вʼїзд для українців 🤷‍♀️
Нехай відпочине
Evga32• 12 января в 10:25
Я не розумію, чого ви в мене й досі не заблоковані
darinka-ali• 12 января в 10:32
А чим їм так муляють молоді українські чоловіки на новітніх автівках, та ще й з п´ятизіркових готелів? Тим, що молодим польським чоловікам не лишилося місць у тих готелях? Чи не вистачило новітніх авто, бо українці розкопали? А молоді росіяни/білоруси їм не набридли? А громадяни країн Євросоюзу? Вони, до речі, можуть бути з тих самих готелів.
А проти введення своїх військ він, бо нема еі відповідної підготовки тих військ, ані належного забезпечення зброєю. Бо то тільки дурні українці можуть воювати без зброї (на думку поляків, нам і так норм), а ’вишколене’ польське військо з таким забезпеченням і з казарми не вийде. Тобто для вступу їхніх військ треба нормально зброї давати, скільки обіцяли, а не хочеться. От і вся причина.
GaleTTa• 12 января в 10:35
Из тех кто выехал никого не знаю кто живёт в пятизвёздочных отелях)) некоторые работают и сами снимают и оплачивают, некоторые живут в социальном жилье, но там достаточно всё скромно и по каким-то сёлам в основном.
nataranha• 12 января в 10:37
Ответ дляdarinka-ali
Мій чоловік далекобійник в Польщі.Спілкується з великою кількістю поляків то вони кажуть-як почнеться війна,вони в перший день все кинуть і виїдуть за кордон.Ніхто тут не хоче захищати свою Польщу.
Valentina shop2020• 12 января в 10:38
Началась новая тема
Limonka11• 12 января в 10:38
Ответ дляnataranha
Знаємо, бо виросло покоління яке дуже любить свій комфорт.
lisulya• 12 января в 10:42
Вообще не волнует от чего они там устали
dorik• 12 января в 10:45
Ответ дляLove_Love_Love_
Нехай відпочине
+++ моя подруга нарешті перестане мити посуд в польському ресторані по 12 година добу і поляки теж від неї нарешті відпочинуть.
lisulya• 12 января в 10:45
Ответ дляnataranha
Ну это если получится у них выехать. А если закроют Польшу, как наших мужчин, то будут сидеть и от местных тцк прятаться
Love_Love_Love_• 12 января в 10:46
Ответ дляdorik
Вони там взагалі ахрєнєвші
Korsika999• 12 января в 10:49
Поляки просто ущемляются, если украинец живёт лучше их. В их картине мира, украинец должен быть рабом на конвейере на заводе. А если это не так, то их аж трясёт. Не все такие, но большинство
Allemagne• 12 января в 10:50
Ответ дляnataranha
А у нас хотят?
Korsika999• 12 января в 10:50
Ответ дляlisulya
Бред полный, и фантазии тех, кто закрыт в Украине
dorik• 12 января в 10:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Вони там взагалі ахрєнєвші
Так. Вона там взагалі не як біженка, в неї там дитина вчилась ще до війни, а у подружки корні польські і вона планувала еміграцію ще до війни. Але після пошуків роботи ,глибоко розчарувалася в цій країні.
natlili• 12 января в 10:51
Ответ дляlekon-lekon
Будуть жити,як жили до того
Без українців
І,повірте,економіку не українці їм підняли
Екатерина27• 12 января в 10:54
Ты смотри какие они нежные. Устали они))))
А зарабатывать на украинцах они не устали. Украинца принесли в бюджет Польши за эти годы в 10 раз больше, чем Польша на них потратила.
И главное, бедные 5-звездочные отели)))) они явно не по 40pln в сутки стоят))))
Teonaa• 12 января в 10:59
Ответ дляНіка Найз
Там 99 проц украинок!
То це не ваша справа
Хоч би і в 10-ти зіркових. Виїхали з цьої дупи, то де жить - в ще гірших умовах? Тю блін
Teonaa• 12 января в 11:00
Ответ дляArtPix фотовышивка
Удалено администрацией...
IrinnkA• 12 января в 11:01
Ответ дляnatlili
Будуть жити,як жили до того
Без українців
Ну як не українці то хай кордони закрывають. Свої пошурують трускавку збирати
natlili• 12 января в 11:04
Ответ дляIrinnkA
Поляки втомились від українців
Лише використовують,як рабсилу за копійки

Це факт
Скоро підніметься їх населення з протестами,щоб вигнати українців з їх країни
Korsika999• 12 января в 11:21
Ответ дляnatlili
Поляки втомились від українців

Це факт
Эти фантазии такие смешные, капец..🤣🤣🤣
автор Ніка Найз • 12 января в 11:24
Ответ дляnatlili
Поляки втомились від українців

Це факт
Как болгары против турков в свое время
Incol• 12 января в 11:29
Як автор гарно зранку « вийшла на роботу » , тему вкинула срачну - хай народ влаштовує дебати на політичні теми, а сама тихо щезла.
Аноним ФЕЯ• 12 января в 11:30
Ответ дляAllemagne
А у нас хотят?
У всіх цивілізованих країнах не хочуть воювати пересічні люди. Світ змінився, люди привикли до комфорту , спокою і стабільності.
Читаю, що німці планують знову обов’язкову службу і уявляю як пересічні збоченці і сексменшини , чи мальчікі з рафом на альтернативному, вистроїлись в чергу до німецького тцк. Чи араби , які втікли від війни , побіжать муштру відточувати в стволи в окопі чистити.
Зразу появляться чати в месенджерах з ростами «Обережно, Лідл на лейбхштрассе два унтер-офіцірен один поліцмейстер виписка. Пакують у спринтер»