На паровозе• 08 января в 17:23
Хто живе у Польщі порадьте заспокійливе та щось для сну без рецепта
Переживаю втрату, смерть у моїй родині. Я тримаюсь, розумію що треба прожити ці емоції та треба час і те що зараз це нормально, але зʼявилися сильні проблеми з засипанням. Розумію що нервова система перевантажена, бо перед сном починає крити в тиші і не можу заснути, просто немає сну, не хочеться, мізки не розслабляються, думки, спогади. Сьогодні відключилась майже о 7 ранку. І розумію що треба щось попити щоб допомогти організму. Можете щось мені порадити?
Столічна штучка• 08 января в 17:48
Валерьяна обычная. Но эффект не сразу, он накопительный
И у Хеель были капельки успокоительные, поищите название. Очень рабочее средство
Каяспер• 08 января в 17:58
Ответ дляСтолічна штучка
Когда-то пила валерьянку,она меня настормаживает и я жрала,а не ела.А Персен зашёл супер.
Каяспер• 08 января в 18:00
А по-хорошему,саротен 1/2 таблетки на ночь.Это АД,но в такой дозе это седация.
Домашня Зюзя• 08 января в 18:50
Мелатонін з вітамінами, валер´яною, хмелем, щось таке, думаю без рецепту. Ось перше ліпше посилання
Столічна штучка• 08 января в 18:53
Ответ дляКаяспер
Я на ночь пью, вроде норм в плане аппетита. Но я в стрессе вообще могу не есть несколько дней(
Каяспер• 08 января в 19:06
Ответ дляСтолічна штучка
Я на стрессе тоже не могу есть,но у меня вот такой опыт.