НичеНипанимаю• 12 января в 15:25
Як витратити з карти 1000 на аналізи., ліки?
поки що тільки за комуналку платила, тепер треба заплатити за аналіз завтра, підкажіть, що для цього потрібно?
Цирк на дроті• 12 января в 15:35
З гаманця витратіть 1000 на аналіз, і ще раз 1000 на комуналку.
Дона Ко Ко• 12 января в 16:09
Треба, щоб ваша лабораторія приєдналася до цієї програми. Перевірте. Я пишу тому, що не всі аптеки приєднані і не всі ліки можна оплатити по цій програмі.
Тинка_тинка• 12 января в 16:33
Ответ дляСмурфетта
У меня эта карта к гуглпей не привязывается🥺
У меня привязалась. Но...надо знать в программе ли приёма этих виртуальных денежек ваш приемщик анализов.
Смурфетта• 12 января в 16:44
Ответ дляТинка_тинка
Сейчас пытаюсь, в гуглпей пишет- вы не можете привязать эту карту, через Приват24 тоже не даёт(
Медсестричка• 12 января в 17:06
Питайте в аптеках і лабораторіях, чи приймають вони цю нещасну тисячу. Той ще квест
Парова машина• 12 января в 17:42
Ответ дляСмурфетта
У меня моно привязана
Парова машина• 12 января в 17:46
Для интереса попробовала привязать Приват, не даёт, а Акцент банк спокойно прошёл.