Ванна Тазиковна• 12 января в 23:09
Як зловити вуличну дику кішку?
Не хоче ніяк заходити в котоловку.... потратила на це 3 дні, ставила різну смачну їжу а вона ніяк не заходить.
Оскорбляю всячески• 12 января в 23:11
Я навіщо ви її ловите? Не заходить на їжу, значить не голодна
Ванна Тазиковна
• 12 января в 23:11
Ответ дляОскорбляю всячески
Для стерилізації
Ванна Тазиковна
• 12 января в 23:12
Ответ дляОскорбляю всячески
Голодна була вона клітки боїться
Планшетница• 12 января в 23:14
Ответ дляВанна Тазиковна
Або м´ята?
А на руки точно не йде? До нас в двір проходив якийсь кіт, спочатку боявся. Але за тиждень звик і пішов до рук
Ганцю в кєдах• 12 января в 23:14
Ответ дляВанна Тазиковна
Або м´ята?
В Аврорі продаються палички з м´ятою для котів. Виглядають як лизаки. Здається 29 грн коштують. Мої коти за ними просто вмирають, слюні розпустять і вилизують. Спробуйте.
Ванна Тазиковна
• 12 января в 23:16
Ответ дляПланшетница
Дика.Не їсть поки далеко не відійдеш. Їй вже 6 місяців. І 6 місяців як вона в нашому дворі. До неї вже приходить кіт( треба терміново подумати про стерилізацію. Я вже трьох зловила, думала і ця зайде...
Ванна Тазиковна
• 12 января в 23:17
Ответ дляГанцю в кєдах
Дякую
Рогнеда Карповна• 12 января в 23:24
Може порадитися з ветеринаром стосовно снодійного, який в їжу додати.
Ванна Тазиковна
• 13 января в 08:52
Ответ дляТоскующая
Кинуться на нее сверху
Треба спеціальний одяг та високі рукавиці - подере мене, небезпечно(
Ванна Тазиковна
• 13 января в 08:53
Ответ дляРогнеда Карповна
Вона з´їсть і побіжить десь за ховається в там засне і де її шукати)) в підвалі не знайти