Саджу все зарання• 14 января 2025
Чи можна заморозити мариновану курятину?
Є кілограм вже за маринованої курятини. Діти відмовились їсти її на вечерю. Питання: все таки приготувати, якщо вже маринована чи можна заморозити без втрати смакових властивостей?
Пишна молодиця• 14 января 2025
Можна, я і курятину і свинину мариновану заморожую, нічого вона не втратить, не хвилюйтеся.
Пописанная парта• 14 января 2025
Можно. У меня один из вариантов заготовки - именно замариновать филе и сразу в морозилку. Пока застывает, а потом тает, как раз промариновывается.