Санта Барбара• 17 января в 15:45

Домашній манікюр: відвалюється покриття

Зазвичай наношу праймер+база+полігель для укріплення+гель лак+топ, проте коли відвалюється, то усе відразу.. Саме відшарувань немає, є або сколи, або одразу мінус ніготь. Працювала однаковими матеріалами: і донці на досить жирній вологій пластині, і собі - на сухій, але не тримається ніде. Практикуюсь досить довго, було що й місяць трималось і не відлітало, а буває, коли максимум тиждень і все. Чищу пластину добре, шліфую бафом. Матеріали не супер професійні, але нормальні й з гарними відгуками. Підкажіть, будь ласка, що це може бути? Думаю можливо проблема у праймері, якщо це так, то порадьте пліз гарний. Дякую)
Алесс• 17 января в 15:48
А лампа какая? У меня такое было,я нашла проблему в лампе
Аноним_1859• 17 января в 15:50
2 роки робила собі матеріалами однієї і тієї ж фірми, і в один момент так же само почало відпадати. І лампу змінила, і праймер - не допомогло. Повернулась до звичайних лаків, шкода витрачати час..
Нашли в капусте• 17 января в 15:57
У меня была проблема в базе, сменила базу и все перестало отваливаться. Еще подумайте в сторону полигеля, я им покрывала если были трещины, с ним отваливалось все быстрее, перестала пользоваться. Попробуйте с ним и без него как вариант.
автор Санта Барбара • 17 января в 16:09
Ответ дляАлесс
Ось така. Просто не розумію, чому тоді іноді нігті тримались, а іноді ні (. Доречі, якщо Ви розумієтесь у цьому, підкажіть будь ласка, чи нормально це коли після гель лаку як і після топу, бази і тд залишається зайва липкуватість? Я зазвичай прибираю її за допомогою змивки
автор Санта Барбара • 17 января в 16:11
Ответ дляНашли в капусте
Дякую! Без полігеля, на жаль, навіть гірше тримається, тим більш треба вирівняти пластину, бо вона не сильно рівна. Можливо варто спробувати гель?
Алесс• 17 января в 16:18
Ответ дляСанта Барбара
Та шо вы мне коробку показываете)😂
Срок эксплуатации,при частом использовании, полгода. Потом она просто не прогревает.
Я в ковид делала ногти сама себе и дочке. 3 лампы сменила.
Когда новая лампа,все ок. Только месяца 3 проходит,делаешь ногти,а они отпадают
Нашли в капусте• 17 января в 16:23
Ответ дляСанта Барбара
Так там последний шаг снятие липкого слоя. Специальным средством. Разве нет? Поправьте меня эксперты.
Цідило правди• 17 января в 16:36
Лучше опиливайте, обезжиривайте два раза, двумя салфетками и смените базу, возьмите Komilfo, UNO ,ли Оxxi,их базы самые крепкие.Делаю с ними даже без праймера, держатся железно.

Ну и если у вас топ без липкости, а липкость есть, то лампу надо новую.
Яжбоматуся• 17 января в 16:53
Какая у вас длинна ногтя? И выпиливаете вы сврй ноготь под полигелем?
автор Санта Барбара • 17 января в 17:45
Ответ дляЦідило правди

Дякую!
автор Санта Барбара • 17 января в 17:48
Ответ дляЯжбоматуся
Довжина коротка, нарощую дуже рідко. Нігті так, випилюю
автор Санта Барбара • 17 января в 18:01
Ответ дляАлесс
Та шо вы мне коробку показываете)😂
Показала коробку, бо там немає назви, ви не уточнювали, що хочете дізнатись щось інше 🫠. Щодо вашого досвіду, як на мене, це дуже дивно - лампа не має змінюватись кожні три місяці. Я знаю, що тільки майстри манікюру змінюють її десь раз у 3-6 місяців в залежності від стану. Але і то, сама лампа служить 2-3 роки, а приходять у поганий стан саме ультрафіолетові лампочки на ній, які можна заміняти. І це все при тому, що майстри можуть приймати багато клієнтів у день, а якщо ви робите манікюр один-два рази на місяць, то тоді треба звернути увагу на якість лампи))
Алесс• 17 января в 18:16
Ответ дляСанта Барбара
Я дешевые брала. На мейк ,в еве. Порядка 250 грн. Но это ж давно было.
А сами лампочки стоят по цене лампы. Поэтому я покупала новую лампу. Чем менять старые.
Яжбоматуся• 17 января в 19:34
Ответ дляСанта Барбара
Ну вообще на короткие не рекомендуют твердый материал.
Выровнять можно и базой и батл гелями. Из батл гелей посмотрите комильфо. Из них мне не зашли белые и фиолетовый. Как то хуже носятся на клиентках.
автор Санта Барбара • 17 января в 19:47
Ответ дляЯжбоматуся
Дякую)
Мрії у вирії• 17 января в 22:34
Спробую описати моменти, де може бути причина.
Чистота самого манікюру, не користуватися кремом для рук, маслом безпосередньо в цей день. Далі - чи помітили зв´язок з використанням чи ні ремувера для кутикули та стійкістю покриття?
Підготовка пластини - кажуть треба не баф, а пилочка 180-220 гріт. Знежирювач, дегідратор.
Праймер, якщо безкислотний, липкий, наносять не густо і дають час випаруватися розчинникам.
Базу - яка марка у Вас? - є лайфак нанести тонко втираючи, просушити в лампі і знов нанести ще один шар, трохи не жаліючи, але не товсто, знов просушити.
Полімеризація. Скільки Ви хвилин сушите в своїй лампі базу, гель? Матеріал може не повністю просихати в залежності від шару, насиченості кольору і марки матеріалу.
Лампа- основне. І справа навіть не носибельності, а в безпеці, алергія догонить всіх навіть з люксовими матеріалами, якщо не досушувати покриття
Мрії у вирії• 17 января в 22:39
Конфлікт матеріалів - часто технологи рекомендують знімати липкий шар з бази перед гелем, а далі з гелю, бо не всі матеріали дружать.
Я дивіться, якщо відлітає повністю покриття з базою - то одне, шукаємо проколи в підготовці, в матеріалах на пластині і техніці, а якщо від бази
відшаровується - то інші причини, типу гель з базою конфліктує або полігель занадто вологою щіточкою рівняли. Причин масса, скільки знято курсів на цю тему, вебінарів і уроків - не передати
Мрії у вирії• 17 января в 22:42
Зробіть фото Ваших матеріалів - бази, топу, праймера, рідини для знежирення ( а знаєте, що деякі рідини містять олійки і призначені лише зняти липкість з фінішу? І при знежиренні на етапі підготовки дадуть відшарування) тема цікава, пізнавальна і як розібратися, то все має вийти.
Лампу я б оригінал Сан ван рекомендувала б, не ризикуйте
автор Санта Барбара • 18 января в 00:58
Ответ дляМрії у вирії
Дуже дякую за розгорнуту відповідь 🙏 вже замовила нові матеріали та думаю придивлюсь детальніше до чистки пластини )