ніколи такого не було• 20 января в 23:28
У Білій церкві підлітки побили 12річну дівчинку. Буде їм за це щось?
Понесуть покарання?
Згадала історію як на Закарпатті зґвалтували підлітки свою однокласницю. І їм же нічого?
Анонимус Я• 20 января в 23:33
Я вчора тему цю бачила, а сьогодні пеглянула відео з багатьох новин, почитала коменти, проговорила ситуацію з дітьми.
Я видела. Честно скажу, не думаю, что им что-то будет. Я училась одно время в школе с таким контингентом, многие сели после школы, наркоманы, два насильника.
Сейчас может суд оштрафует родителей и полиция проведет беседу, а им начхать.
И скажу такую непопулярную вещь - родители девочки виноваты наравне с этими уродами.
Не один день её обижали и не её одну.
Анонимус Я• 20 января в 23:34
Саме цим дітям нічого не буде, максимум, батьки заплатять 50 мінімумів.
Глаза_в_3_карата• 20 января в 23:52
Если история наберет резонанас, может, их и посадят, и то из за видео. А сколько таких историй ничем не заканчиваются
Фуліганка• 21 января в 00:18
Треба надати якнайбільше розголосу цій справі.Хай отримають покарання.Я вже зарепостила де тільки могла.Подивилася відео - жесть.І у Маші на сторінці є репост.Маю надію що не зійде з рук покидькам
Дідова баба• 21 января в 00:18
Ответ дляSo_so
Не один день её обижали и не её одну.
Ага, конечно, и ребенок виноват, что ее газом задули и избили, и родители ее тоже... Все, кроме зверенышей-садистов и их родителей. Ее папа и брат воюют, их сейчас нет, эти твари нашли беззащитную, за которую вступиться некому и напали, вот и все.
Вот что есть:
🔴Є реакція поліції! Підозру отримав 16-річний хлопець, який брав участь у побитті 12-річної дівчинки у Білій Церкві. Йому загрожує до 12 років ув´язнення
Встановлено, що він разом із друзями заманили постраждалу до парку, де почали натовпом вимагати у неї 15 тис. грн., а потім підліток ударив її по голові та розпорошив газовий балончик їй в обличчя.
Варто зазначити, що у потерпілої дівчинки на війні зараз є батько, брат та двоюрідний брат.
ㅤ
Вот что есть:
ㅤ
Чучало яблуні• 21 января в 00:26
Нічого їм не буде- що перший раз такі історії чи що. Нікого не покарали. Памʼятаю в якомусь шоу типу говорить Україна була подібна історія, то там з дівчини ще винну зробили- сама спровокувала, не так себе вела,а бідні діточки з моральними травмами , недолюблені і тд. Так тоді якось неприємно стало, батьки звернулися на передачу щоб попросити допомоги, а їх там з гімном змішали
КАПСЛОЧНИЦА• 21 января в 01:34
Ответ дляБавовнятко
За, что её побили? Или видео удалили и все, разобрались
Вроде бы как этой девочке 2 недели назад предлагали ’травку’ эти дебилы. Она рассказала своим подружкам и как-то дошло до той в адидас костюме. Когда она выгуливала собаку, они ее подловили
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 января в 04:19
Ничего им не будет. Во вчерашней теме писала одна автор, что в подобной истории в Чернигове 1 участнику избиения дали 3 года условно, остальным по году условно. Не посадили НИКОГО!
Ответ дляДідова баба
Вот что есть:
ㅤ
Вот что есть:
ㅤ
Не перекручивайте. Вы прекрасно поняли что я имела ввиду.
Видна міленіалка• 21 января в 09:04
В нашей стране нет ни конституции, ни законов, ни хера, поэтому никому ничего не будет.Возможно самосуд….
Кофе в лобби• 21 января в 09:08
Ответ дляSo_so
Не один день её обижали и не её одну.
Батьки дівчини винуваті? Правда? Батько і брат воюють, сім´я пережила окупацію. Ви уявляєте яка важка тепер важка психологічна травма в дитини? А мамі думаєте легко? Чоловік і син на війні, ви знаєте як живуть сім´ї військовослужбовців ? Якщо не покарають тих злочинців малолітніх, прийде хтось з сім´ї у відпустку і вчинить самосуд. Тоді будуть волати, що військовий побив ’діточок’. А як тут рідним втриматися, щоб не зірвало кришу від побаченого?
Ответ дляКофе в лобби
Да. Они должны были вмешаться гораздо раньше.
Ребенка очень-очень жаль, хочется надеяться, что всех накажут.
Кофе в лобби• 21 января в 09:20
Ответ дляSo_so
А ви не думаєте, що дівчинка не признавалась мамі раніше, бо вдома і так важко? Ще раз. Вдома лише мама. Тато і брат воює! Ви знаєте, що таке 2 військових в сім ї?
Ответ дляКофе в лобби
Другими словами, ребенок взял на себя роль взрослого, оберегать маму, в свои там сколько лет она к маме не пошла (а та сама и не вникала, в школу ходит, назад приходит, значит ок) потому что в семье два военных.
Чтобы не волновать маму ей пришлось пережить побои и немыслимое унижение. Я видела фотографии, от такого она получила травму на всю жизнь.
Хочется верить, что мама сейчас выйдет из ракушки и найдет для неё помощь.
Кофе в лобби• 21 января в 09:32
Ответ дляSo_so
Не робіть з потерпілих винних!!!! Дівчинка жертва, і всі винуватці є на відео. Якщо хтось з батьків повинен нести відповідальність, то батьки тих виродків, що знущалися!
Ответ дляКофе в лобби
Девочка жертва, виновные должны нести ответственность и я надеюсь, что благодаря резонансу так и будет. А наш с Вам диалог о другом.
Дідова баба• 22 января в 00:57
Ответ дляSo_so
Нет, вы сказали то, что сказали - родители избитой девочки виноваты в том, что случилось, ваши имения ввиду -это вторично.
Иванка Бур• 22 января в 21:17
Підозрюваного у катуванні 12-річної дівчини відправили під варту. Там він пробуде до 20 березня без визначення розміру застави. Ухвалу можна оскаржити протягом 5 днів. Хлопець залякував, погрожував дівчині та розпилив їй в обличчя газовий балончик. За статтями, які інкримінують, хлопцеві може загрожувати до 12 років позбавлення волі.
Иванка Бур• 22 января в 21:18
У суді підліток заявив, що шкодує про вичнене, однак більше нічого не коментував. Його мати казала, що буде подавати апеляцію. Адже у побитті брав участь не тільки її син.