Рожева юбка• 21 января 2025
Хто як робить закупки продуктів?
Закупаєтесь один раз на тиждень-два? Якщо так, то як у вас це виходить? Складаєте меню наперед?
Ми, переважно, що купили - то й зʼїли, якщо 3 дні не їздимо в магазин, то це вже рідкість, хочу змінити цю систему, але поки що не виходить(
Багато хто каже, що закуплятись хоча б на тиждень наперед набагато економніше.
Результат:
вже голосів:
68 (50.75%)
скупляємось раз на тиждень
60 (44.78%)
що купили - те зʼїли
6 (4.48%)
раз на 2 чи більше тижнів
Байрактарна• 21 января 2025
Ездим в магазин в основном через день, иногда каждый день
Пишу список продуктов
Тішуся неперетішуся• 21 января 2025
Каждый день делаем покупки. Мне нудно закупаться на неделю, тем более не знаю, что захочу завтра
Дуже дуже вумна• 21 января 2025
Купляю раз на тиждень ( це 2-3 магазини)
Без списку, що хочемо
В будні дні можу докупити, як що треба
Хліб, молоко, фрукти тощо
Без списку, що хочемо
В будні дні можу докупити, як що треба
Хліб, молоко, фрукти тощо
Малая еще та• 21 января 2025
Велике і важке у неділю на авто у мережевому супермаркеті, а хліб, наприклад, кожного дня у магазині поруч з домом.
Рожева юбка
• 21 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Без списку, що хочемо
В будні дні можу докупити, як що треба
Хліб, молоко, фрукти тощо
Без списку, що хочемо
В будні дні можу докупити, як що треба
Хліб, молоко, фрукти тощо
А як щодо основних страв (Мʼясо/гарнір)? Плануєте одразу наперед що будете готувати?
Запасная спина• 21 января 2025
2 раза в неделю, все что вижу в магазине, что понравилось, то и покупаю
неДоЖиру• 21 января 2025
2 ТЦ рядом(Сільпо,Ультрамаркет)АТБ напроти ,в 300 метрах ЕКОмаркет.
Возле работы Метро.
Никуда не ходим на закупки.Идешь с работы,и купил что нужно.
Возле работы Метро.
Бабайко• 21 января 2025
Раз на 2-3 дні заходжу в магазин і купую по пам´яті, що закінчилось або закінчується. Зазвичай це один і той самий набір продуктів. Меню і закупи не планую, що вдома є, з того і готую.
жінка незаміжня• 21 января 2025
Выбираю из своего списка блюд, что буду готовить в течение недели. Исходя из этого собираю корзину и доставка привозит.
Заліковий троль• 21 января 2025
По субботам ездим на оптовую базу, закупаемся на неделю.
В течении недели покупаем хлеб и если захочется каких-то вкусняшек мелких
Поліцейський патруль• 21 января 2025
Я когда что-то заканчивается пишу список и редко едем в какой нить ашан, там покупаем массово из этого списка, там аля подсолнечное масло, соевый соус, стиральный порошок, макароны, крупы, мука, что-то долгоиграющее. По мере того как заканчивается в доме мясо молоко хлеб фрукты хожу точечно и покупаю.
Зупка_цем• 21 января 2025
Користуюсь доставкою Сільпо, беру рибу, м´ясо, крупи, овочі, сир, тобто приблизно складаю кошик продуктів, з яких зможу приготувати різні страви. Іноді це раз на тиждень, іноді раз на два тижні. Докуповую тільки хліб, фрукти і молочку.
Карусель-весель• 21 января 2025
Через день, один раз іду на базар - двічі на тиждень, коли привозять фермерське молоко, на другий раз по супермаркетах. Є список, куди дописую постійно, що треба купити. Якщо у когось багато грошей і мало часу, то виручає доставка.
ПочтальЁнша• 21 января 2025
раз в неделю доставка из сильпо со всем базовым набором. Если надо чего-то особенного типа хорошего развесного сливочного масла, солений, конкретного сыра или всякого веганского - забегаю в нужные места у себя на районе.
Дона Ко Ко• 21 января 2025
Примерно раз в неделю, иногда 2, потому что в разных магазинах (я доставку заказываю). Примерно знаю сколько чего нужно. Такое как крупы, макароны, сахар больше, чем на неделю заказываю.
В магазин могу и среди недели зайти, за небольшими и лёгкими покупками
Привіт з ботойбіччя• 21 января 2025
Практически каждый день делаю покупки. Мне так удобнее. Есть лимит на день, иду по списку.
Карусель-весель• 21 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
І який ліміт? У мене на продукти 400 в день, намагаюся менше.
Привіт з ботойбіччя• 21 января 2025
Ответ дляКарусель-весель
Бабайко• 21 января 2025
А чого закупатись наперед економніше? Хіба шо на якісь оптові бази їздити, а якщо це супермаркет поряд з домом, яка різниця.
Рожева юбка
• 21 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ставите якісь ліміти витрат на продукти на тиждень?
жінка незаміжня• 21 января 2025
Ответ дляБабайко
Экономит время и силы тем, кто не любит толкаться в маркетах
Дона Ко Ко• 21 января 2025
Ответ дляБабайко
Сегодня акция есть в магазине, завтра нет. Беру по акции не скоропортящиеся продукты и мясо стараюсь брать по акции и в морозилку. У нас на мясо больше всего денег уходит. Считала один месяц ради интереса
Рожева юбка
• 21 января 2025
Ответ дляБабайко
Ну, ніби то, менше спонтанних покупок виходить. Так ти ж закупився, наприклад, на тиждень, і знаєш що в тебе є продукти. А чим частіше вони закінчуються, тим більше спокуси замовити якусь доставку або накупляти зайвих смаколиків.
Бабайко• 21 января 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Якщо так, то доставка ще економніше. Але мені здається, автор не про це.
Дуже дуже вумна• 21 января 2025
Ответ дляРожева юбка
Ні, маю окрему велику морозилку
Там є завжди мʼясо, птиця, риба і докупаю
Готую по настрою, не планую
дамаБезСобачки• 21 января 2025
Великі закупи по типу м´ясо, риба, картопля, вода робимо раз на місяць. В морозилці завжди дві шухляди м´яса і риби є. Продукти основні купуємо в суботу. Серед тижня докуповуємо сметану, хліб,вкусняшки,фрукти. Хімію, миюче,каву, алкоголь чоловік привозить з Німеччини чи Італії завжди. Там купує тоді коли натрапляє на акції.
бювет_в_обед• 21 января 2025
Нас 2е, привыкла покупать 90% раз в неделю, что то с запасом типа вода/кофе/кола/моющее/корм ( живём в доме, места для хранения полно). Часто в розетке могу взять оптом по скидкам от химии до алко.
Если что то хочется внезапно или не хватает докупаю без проблем. Или сама, или доставку вызываю
Меню не прям расписываю, но обдумываю чего бы мне хотелось.
Летом иначе, так как на рынке покупаем свежие овощи/фрукты/ягоды и часто
Реанимация• 21 января 2025
Готую щодня відштовхуючись від побажань своїх та родини і потенційно вільного часу. Тому складати меню на тиждень не виходить, бо от я вчора раптом захотіла млинців - позавчора я їх не хотіла і в меню не включила б :) тому і магазини мінімум раз в 2 дні, а то і щодня.