Вся така шо куди там• 22 января в 08:44
Обмежено придатні Резерв+
Дівчата, добрий ранок!
У кого чоловіки обмежено придатні це відображається в Резерв +? Дякую
Женщинас• 22 января в 13:29
Ответ дляТрамвайGirl
Скажіть будь ласка, скільки часу зайняло проходження ВЛК? Питаю тому, що мій знайомий проходив у серпні , а висновок отримав буквально на тому тижні.
Десь біля 2х тижнів. Але це, напевно, в різних областях все відрізняється. Сестри чоловік в Івано- Франківській області , друг перед Новим роком тиждень в Київській обл
СМСница• 25 января в 19:14
Ответ дляЖенщинас
Є в Резерв +, але не слова обмежено придатний. Сестри чоловік минулого тижня проходив ВЛК, всі дані потрапили в ТЦК в понеділок. У вівторок зранку вже в Резерв + написано , що придатний для роботи в ТЦК, медпідрозділ, логістика і т.д.
Підкажіть, будь ласка, а статус військовозобов язаний в нього так і залишився?
Женщинас• 25 января в 19:17
Ответ дляСМСница
Категорія обліку - військовозобов´язаний
СМСница• 25 января в 19:18
Ответ дляМусик Пусик
З 05.02 ’мальчик’ має приходити мінімум з 17к грн.)))
Вже написали, що продлять для обмежених час, щоб пройти ВЛК, бо не встигають всі
Вся така шо куди там
• 25 января в 19:49
Ответ дляСМСница
Дякую, Слава Богу
Лгин• 23 февраля в 08:45
Немає зараз таких, всі придатні. Брат воює з таким діагеозом, чоловік після влк став придатним.