Вся така шо куди там• 22 января в 08:44
Обмежено придатні Резерв+
Дівчата, добрий ранок!
У кого чоловіки обмежено придатні це відображається в Резерв +? Дякую
Мусик Пусик• 22 января в 09:19
Ответ дляСусідка зверху
ви читали закон? там немає прямого обов´язку самому лізти туди і проходити ВЛК. ми радилися з адвокатами. якшо буде виклик - то да. а сам не зобов´язаний іти. але то таке, то наші проблеми, ми з цим розберемся самі. мене інше цікавило.
Сусідка зверху• 22 января в 09:21
Ответ дляМусик Пусик
Для того й законом передбачено перекомісію до 04.02
Там і будете дивитись
при чому тут ваші перекомісії. я хіба за те питала шось? я просто питала, якшо у доках є два статуси, то на який з них дивитися. все. про нові закони, перекомісії, мобілізацію і т.д. я все знаю, читати вмію. для чого ви мені це упорно впарюєте, я не розумію?
АБВГДэшница• 22 января в 09:22
Ответ дляСусідка зверху
синові 19 років. наразі він студент і має відстрочку, яка є у Резерв+, плюс йому до 25 років. у воєнкоматі при спробі пройти ВЛК повторно просто покрутили пальцем і сказали ’мальчік, нє мєшай, нє до тєбя сєйчас’.
Аналогічно. В понеділок в ТЦК сказали, що до 25 років не потрібно проходити влк. Головне, щоб резерв був оновлений.
Мусик Пусик• 22 января в 09:23
Ответ дляСусідка зверху
Якщо не доходить, то повторюся.
Зараз воєнний час і ’непридатний у мирний час’ до лампочки.))))
Сусідка зверху• 22 января в 09:23
Ответ дляАБВГДэшница
ну бачите, тьотінькі тут не розібравшись, ні разу не бувши в ТЦК і не маючи синів такого віку, вже всім штрафів ’навиписували’.
Сусідка зверху• 22 января в 09:23
Ответ дляМусик Пусик
Якщо не доходить, то повторюся.
то мені дойшло з першого разу, не переймайтеся. це ж ви мені тут про перекомісії виписуєте, про які я не питала.
Мусик Пусик• 22 января в 09:25
Ответ дляСусідка зверху
Та всім ... на мальчика в трусиках)))
Додаю напруги• 22 января в 09:25
Ответ дляСусідка зверху
скажіть, шо ви маєте на увазі під ’обмежено придатний’? у мене у сина написано ’непридатний в мирний час і обмежено придатний у воєнний’. то він непридатний чи обмежено придатний?
Мій родич вчора вже поїхав на службу і в нього було так само. Але його відправили у Львівську область. Казали, що на нуль таких не відправляють.
Сусідка зверху• 22 января в 09:27
Ответ дляДодаю напруги
дякую за вашу історію, маю надію, що поки син ’доросте’ до мобілізаційного віку, то цей жах закінчиться
Все питаю зарання• 22 января в 09:31
🙋’Чи зобовʼязаний я пройти ВЛК до 4 лютого, 2025 р., якщо я - обмежено придатний?’.
Давайте розберемось детальніше.
👉?
Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні:
... 2) прибувати ЗА ВИКЛИКОМ районних (міських) ТЦК та СП .... до ТЦК та СП, ... у строки, зазначені в ОТРИМАНИХ ними документах (мобілізаційних розпорядженнях, повістках, розпорядженнях) районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, ... для ..ПРОХОДЖЕННЯ МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ, ...;
4) ПРОХОДИТИ медичний огляд та лікування в закладах охорони здоров’я згідно з рішеннями комісій з питань взяття на військовий облік, направлення для проходження базової військової служби або ВЛК районних (міських) ТЦК та СП....
❗Відтак, чинним законодавством не передбачено ❌❌❌, що військовозобовʼязаний має проявляти ініціативу з проходження медичного огляду.
Таку ініціативу має проявляти ТЦК та СП шляхом вручення направлення на ВЛК.
А це означає, що військовозобовʼязаний, навіть якщо він обмежено придатний, нічого не порушив ❌, якщо до лютого 2025 року ВЛК не пройшов (але тільки за умови, що ТЦК та СП не направляв його на ВЛК).
👉Тому норма Закону, з якого я починала цей допис, - це настанова для ТЦК та СП щодо необхідності таким чином планувати свою роботу, щоб до визначеної дати всіх обмежено придатних направити на ВЛК.
Але обовʼязком для військовозобов´язаних бути ініціатором проходження ВЛК ця норма не є 🙅.
Відтак, покарати обмежено придатних за перепроходження ВЛК до лютого 2025 року зможуть виключно у випадках, коли ТЦК та СП направляв військовозобовʼязаного на ВЛК, а військовозобовʼязаний таку вимогу проігнорував.
Давайте розберемось детальніше.
👉?
Все питаю зарання• 22 января в 09:32
Ответ дляСусідка зверху
Про це вище пише адвокат
Треба за Викликом
долой_лама• 22 января в 09:32
Ответ дляСусідка зверху
Для ТЦК він вже придатний.
Відморожена• 22 января в 09:36
Ответ дляВся така шо куди там
Він був обмежено придатний до якоїсь дати, чи просто обмежено придатний?
Непридатний у мирний час був, без дат
Безпорадна Кроко• 22 января в 09:42
Ответ дляСусідка зверху
Спитайте у своїх адвокатів, який зараз стан: мирний чи військовий?? Якщо самі не розумієте.
Летала_НаМетле• 22 января в 09:46
Ответ дляВся така шо куди там
Якщо в ВОД в паперовому вигляді був непридатний в мирний час і обмежено придатний у воєнний до 2023 року, зараз в Резерв+ категорія обліку військовозобов’язаний, потрібно ВЛК? Підкажіть у тих у кого відображається, в якому рядку ця інфо? Категорія обліку? Дякую
Всім обмежено придатним треба пройти влк до 4 лютого. І вже навряд чи ваш чоловік встигне це зробити до 4 лютого.
Вся така шо куди там
• 22 января в 09:55
Ответ дляВідморожена
Непридатний у мирний час був, без дат
І що в нього в резерві відображалось? Цей статус був прописаний при оновленні облікових даних?
ТрамвайGirl• 22 января в 10:00
Ответ дляВсе питаю зарання
Давайте розберемось детальніше.
👉?
Давайте розберемось детальніше.
👉?
Це все гарно написано, але до першої зустрічі з тцкашніком , у бусіку потім будете пояснювати про закон .
Не зацілована• 22 января в 10:06
Ответ дляТрамвайGirl
Цей пост від 16 грудня 2024 р
Після 31 грудня вже ІНШІ правила. Навіщо ви постите неактуальну інфу?
Сусідка зверху• 22 января в 10:06
Ответ дляТрамвайGirl
від бусу з ТЦКшніком не застрахований ніхто, навіть якшо у вас буде 10 ВЛК
АБВГДейка• 22 января в 10:06
Ответ дляДодаю напруги
не зовсім так, не мають права відправити в піхоту, можуть відправити на лінію зіткнення у забезпечення або інший не бойовий підрозділ.
Все питаю зарання• 22 января в 10:06
Ответ дляТрамвайGirl
Несправедливість може бути- так.
Тут не по повісті, тут про те що не має штрафу і причини. Якщо не пройшов Влк до лютого, при умові що ніхто не викликав
Все питаю зарання• 22 января в 10:08
Ответ дляНе зацілована
Цей пост від 16 грудня 2024 р
Вчора його налада адвокат повторно після розбирань змін
Вчорашній пост ?
Там куча відповідей по темі і є відео пояснення адвокатки
Вчорашній пост ?
ТрамвайGirl• 22 января в 10:08
Ответ дляЖенщинас
Є в Резерв +, але не слова обмежено придатний. Сестри чоловік минулого тижня проходив ВЛК, всі дані потрапили в ТЦК в понеділок. У вівторок зранку вже в Резерв + написано , що придатний для роботи в ТЦК, медпідрозділ, логістика і т.д.
Скажіть будь ласка, скільки часу зайняло проходження ВЛК? Питаю тому, що мій знайомий проходив у серпні , а висновок отримав буквально на тому тижні.
Мусик Пусик• 22 января в 10:12
Ответ дляЛетала_НаМетле
Достатньо буде отримати направлення та розпочати проходження ВЛК.
Якщо висновок буде після 04.02, то це не тягне за собою наслідків.
Летала_НаМетле• 22 января в 10:14
Ответ дляМусик Пусик
Направлення треба ще отримати. Залежить мабуть від міста, але в деяких черги на кілька тижнів вперед...
Відморожена• 22 января в 10:14
Ответ дляВся така шо куди там
Я вище давала скрин. Цей статус відображається після проходження ВЛК, бо він був обмежено придатним. А зараз такого статусу нема
Мусик Пусик• 22 января в 10:17
Ответ дляЛетала_НаМетле
Проблеми є.
Але можна заяву надіслати поштою. Може бути швидше. І знову ж таки, звернувся за направленням і наслідків не має бути.
ТрамвайGirl• 22 января в 10:18
Ответ дляМусик Пусик
Це точно? Звідки інформація ?
Летала_НаМетле• 22 января в 10:19
Ответ дляМусик Пусик
Проблеми є.
Не всі тцк приймають щаяви поштою. Полтавський, наприклад, не приймає.
Все питаю зарання• 22 января в 10:22
Ответ дляНе зацілована
Цей пост від 16 грудня 2024 р
Ось ще один адвокат