Сизоока бестія• 22 января в 21:06
Укр мова 1-2 клас самостійно. Який посібник?
Дитині 8 років. За кордоном з 2022 року. Зараз у 2 класі місцевої школи.
Читати українською навчила я, писати літери теж (бабуся з України передавала букварик і каліграфічні прописи).
Але хочу, щоб дитина опанувала українську мову на шкільному рівні, системно.
Навчати буду я, не репетитор.
Який підручник і робочий зошит порадите, якого автора?
Хочу замовити з України.
Може, додатково, якісь ресурси в інтернеті (відео на ЮТ, сайти з завданнями)?
Якщо дитина вільно читає, але пише тільки букви, то це вже програма 2 класу?
Завчасно дякую за допомогу.
Навчати буду я, не репетитор.
Хочу замовити з України.
Завчасно дякую за допомогу.
сладкий_ноябрь• 22 января в 21:14
Для мене завжди робочі зошити з укр мови були автора Терещенко.
Дуже гарне наповнення, купа різнотипових завдань на граматику і тд.
Якщо я не помиляюсь, там розбито теж по урокам все.
Чу Ча• 22 января в 21:17
Автор,на сайте пидручник юа. подберите,их там много.Можно просто скачать.
Сизоока бестія
• 22 января в 22:16
Ответ дляЧу Ча
Дякую!
Сизоока бестія
• 22 января в 22:16
Ответ длясладкий_ноябрь
Ось вони
Тільки знайдіть за 1 клас
Там теж 4 частини буде
Тільки знайдіть за 1 клас
Там теж 4 частини буде
Дякую!
Пані з калабані• 24 января в 17:07
в ліцеї Ангстрем навчаємочся за підручником Українська мова та читання: підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Тимченко Л.І., Цепова І. В. — Харків : Вид-во «Ранок», 2019. та робочий зошит до нього. Вони рекомендовані міністерством.
Взагалі в ліцеї можна навчатися вільним слухачем, але ми вирішили учнем, щоб свідоцтво отримати. У них зараз для малечі пісочниця відкрилась, можна сходити погратися))