Якось так і живу• 27 января в 00:11

Що робиться в моєму житті?

Мама жила з вітчимом все життя, зійшлися коли мені було десь 4. Він все життя бив її, потім почали пити. Так і не розходилися, незважаючи на наші молитви і прохання. Потім згорів будинок мами, купили інший і почали взагалі двох випивати та битися. Мама неодноразово попадала з побиттям в лікарні, а вітчим з ножовими. Але все обходилося. Тепер коли вони востаннє пили, вона його знову тикнула ножем, єлі вижив. Кілька днів був в лікарні. Її закрили, напевно посадять від 3 років. Це капець! Все життя я тікала від такого оточення і п янок.
Їх спільна дитина мій брат, зараз також у в´язниці. Він дитя вулиці, ніхто його не вчив, не доглядав за ним. Він різ сам. Пам´ятаю, коли мама купила йому куртку за свої гроші, вітчим їх не пускав додому, а потім бив. Брата посадили неповнолітнім на 4 роки.
Що за життя?!
Мій чоловік, також сидів бо випадково збив людину. Ми переїхали і будуємо своє життя, не таке як у нас в дитинстві. Ось тільки так і тут я забуваю все.
Ось після випадку з мамою, не розумію чому так?! Чому трудяща жінка довела своє життя так і не подивилась на своїх дітей?! Боляче за всіх, що за карма, чи може гріхи якісь, просто не розумію!
Поділитися і поговорити можу тільки з своїм чоловіком, більше ні з ким.
Зліпок ступні• 27 января в 00:14
Каждый сам кузнец своего счастья.

Это ее выбор бухать и быть битой мужиком.

Вы выбрали другой путь, и все у вас будет норм и отлично.
Суцільна зрада• 27 января в 00:14
А вы пьете? Ну хотя бы иногда, на день рождения или праздники какие-то? Курите?
автор Якось так і живу • 27 января в 00:15
Ответ дляСуцільна зрада
Ні, я не курю взагалі. Інколи можу випити щось на свята, але небагато.
Чучало яблуні• 27 января в 00:16
Пробачте свою маму і її слабкість, не всім дано позбавитись або уникнути залежностей. Алкоголік це деграданти і там невідворотні зміни у мозку. Тому тепер це частково ваша мама, її особистість майже зруйнована. Запам´ятайте її до. Зараз не беріть близько до серця бо це вже не вона, це наслідок розпаду особистості
автор Якось так і живу • 27 января в 00:16
Ответ дляЗліпок ступні
Каждый сам кузнец своего счастья.

Чомусь тяжко на душі, що все так склалося. Я не можу нічим зарадити, ми пропонували їм розійтися. Маму забрати до себе, вітчим також би не пропав. Але вони всеодно були проти
автор Якось так і живу • 27 января в 00:17
Ответ дляЧучало яблуні
Чомусь ваші слова визвали сльози на очах.
Суцільна зрада• 27 января в 00:18
Ответ дляЯкось так і живу
Возьмите аскезу, вообще не пейте никогда. Пару лет хотя бы.
Чучало яблуні• 27 января в 00:23
Ответ дляЯкось так і живу
Підіть до любого нарколога, він вам це скаже. Нема смислу себе картати за те шо не зробили. Ви і не могли якшо людина з великим стажем пияцтва.
автор Якось так і живу • 27 января в 00:23
Ответ дляСуцільна зрада
Мені це не тяжко, залежності не маю. Просто все дитинство бачила лиш одне: п´яних батьків, побиття, інколи навіть вішалися. Нас було дітей троє. Сестра зведена. Спочатку дітьми ми намагалися їх заспокоїти, розборонити. Потім я перестала, мені було всеодно, я закривала двері в кімнаті і лягала під ковдру. Сестра просила допомогти їх вмовити, а я говорила - хай роблять що хочуть. Хоча в душі дуже переживала.
Пам´ятаю, я здала перший зно і могла поступити в будь який університет, але вітчим мене не пустив. Сказав, будеш вдома. Спати город. Тоді я написаля таблеток і отравилась. Це було раз, після того я дочекалась 18 років і поїхала звідти назавжди.
ДА да да• 27 января в 00:23
Не верится, что нормальная и работящая женщина со своим жильём будет терпеть вот такое мурло! Не верю, что она родила и не могла воспитать вашего брата.
Они такие! Это дно. Извините, но вы же это вывалили, я прочитала и как в говно окунули!
Она НЕ ХОТЕЛА жить иначе!
Я тоже была глупая и вышла замуж за идиота, вернее открылись глаза в декрете, потому что тогда стало меньше денег и впервые проводили много времени с ним.
Так вот, собралась и ушла с ребёнком! Не могла даже подумать, что буду что то там терпеть и ребёнок будет это видеть!
Так у меня жилья не было и из-за войны переехала….
Жаль детей в таких семьях, нет возможности им в будущем жить в нормальных семьях. Короче ужас ваша тема!
Алина-1240• 27 января в 00:23
Ну просто вы родились у такой матери.не свезло, но бывает и похуже.стройте свою жизнь подальше от такой родни по другому..а стыдиться тут нечего,вы в чем виноваты,вы не ваши родичи
Мамин тріль• 27 января в 00:25
Ответ дляСуцільна зрада
Это на вас там одежда болтается?
Суцільна зрада• 27 января в 00:26
Ответ дляЯкось так і живу
Візьміть аскезу хоча б на рік. А там вже як сили волі вистачить.
автор Якось так і живу • 27 января в 00:26
Ответ дляДА да да
Она НЕ ХОТЕЛА жить иначе!
Я це зараз розумію, що вона не хотіла. Просто не хотіла жити нормально. Скільки разів пропонували допомогти і піти від нього, але вони всеодно отак жили далі.
Мамин тріль• 27 января в 00:27
Ответ дляСуцільна зрада
Что вы лепите эту аскезу везде?
YaЯна• 27 января в 00:27
Я б забула про таку матір. Не потрібна вона вам. Сидітиме у в´язниці буде плакатися вам. Вийде звідти ще гірша, на шию вам падати почне, а вам доведеться глядіти її. Бо бачу, душа у вас добра
Простіть і забудьте, займайтеся своєю сім´єю
ДА да да• 27 января в 00:27
Ответ дляЯкось так і живу
Забыли и забили! Живите своей жизнью, занимайтесь своей семьей и просто имейте ввиду то, что видели в детстве как негативный пример, к чему вы никогда не придёте и чего не сделаете❤️
Суцільна зрада• 27 января в 00:28
Ответ дляМамин тріль
Что вы лепите эту аскезу везде?
Потому что народ сума сходит, так будет не такая горячая кровь, спокойнее, легче жить станет.
автор Якось так і живу • 27 января в 00:29
Ответ дляДА да да
Так, це приклад тої сім´ї якої я точно не хочу.
автор Якось так і живу • 27 января в 00:31
Ответ дляYaЯна
Забути, можливо. Чомусь за всіх переживаю, особливо за тих кому до мене не має ніякого діла. Напевно, це такий характер.
ДА да да• 27 января в 00:31
Ответ дляСуцільна зрада
Мозги включать просто надо, а не русачьи «аскезы» да тащить!
Суцільна зрада• 27 января в 00:31
Ответ дляДА да да
Вам видніше як правильно)))
ДА да да• 27 января в 00:32
Ответ дляСуцільна зрада
Вам видніше як правильно)))
Несомненно, кэп🫡
Фиктивная• 27 января в 00:40
Ответ дляЯкось так і живу
А навіщо маму до себе?
Пффф 100%• 27 января в 00:42
Ответ дляЗліпок ступні
Каждый сам кузнец своего счастья.

А брату автора хто кував майбутнє з такими ’взірцевими’ батьками?
автор Якось так і живу • 27 января в 00:44
Ответ дляФиктивная
А навіщо маму до себе?
Тоді так склалося, чоловік запропонував і моя дитина її дуже любить. Якщо не дивитися на алкоголь, раніше до того як зв´язалась з вітчимом вона мала все і працювала добре. Тримала дві корови, ходила на ферму, свій будинок. Ні в чому не відмовляла собі, тоді навіть не вживала алкоголь.

Я пам´ятаю, вітчим навіть заставляв пити, але то її вибір. Вона такого вибрала і пішла разом з ним по тому шляху.
Фиктивная• 27 января в 00:49
Ответ дляЯкось так і живу

Ви щось робите не так у вихованні дитини, якщо вона так любить бабцю-алкашку. Й яка різниця, якою ви її пам´ятаєте? Навіщо до себе в сім´ю її тягнути? Хочете долучитися до маминого хоббі?
автор Якось так і живу • 27 января в 00:51
Ответ дляПффф 100%
Дійсно, я кажу що тут винні батьки що дитина має таке становище. Він в дитинстві років в 10 збирав метал, то що заробив часто купував їжу додому. Бувало, що не хотів віддавати гроші, то вітчим не дозволяв навіть їжу брати.
Та і ми з сестрою ( вітчима дочкою) ціле літо завжди працювали. Нас брали в ліс там ми збирали ягоди та продавали, звісно гроші і у нас забирали. Інколи ми бунтували і просили собі зароблені лишати, але нам тоді ставили ультиматум - що ми повинні дати гроші за бензин, купувати собі окремо їжу і не те що він купив. В основному це все вітчим робив.

На школу інколи вдавалося зекономити гроші і купити собі портфель та зошити, а в основному ми і того не мали. Бо тільки я знала з дитинства як економити та збирати гроші, я ховала подалі від вітчима. Чомусь завжди соромилася своїх батьків, особливо коли п´яні.
Фиктивная• 27 января в 00:53
Ответ дляЯкось так і живу

Чомусь соромилася Автор, ви тролляка?
Пффф 100%• 27 января в 00:54
Ответ дляЯкось так і живу

Він вам не батько.
У вас зараз своя сім´я, живіть нею.