Птица Говоруша• 03 февраля в 08:08

Це будь який лікар може побачити всі мої лікарняні?

Лежала в лікарні з запаленням, лікуючий лікар каже, так я бачила, що у вас по гінекології було багато лікарняних. А це що, виходить, що будь який лікар може зайти в систему і бачити всі мої лікарняні? Чи що для цього потрібно?
Щира українка• 03 февраля в 08:12
Так, я лікар, сиджу і дивлюсь всі лікарняні советчиц цілими днями
ЯкаКраля• 03 февраля в 08:12
Ура! Рехворма супрун- это все исчЬО круто??? Все,кто хочет ,имеет доступ к данным-круто?
Система семашко-плохо?
Ах,да,медтайну отменили в 2025...забыла..
АпАтужнились фсе?
автор Птица Говоруша • 03 февраля в 08:16
То було просто питання з цікавості, чого ви налетіли всі одразу?
Щира українка• 03 февраля в 08:16
Я не пробывала смотреть чужие МВТН, думаю можно. Но могу сказать, что вижу все направления, которые человеку давались на анализы, обследования, вижу какие врачи когда создавали планы лечения
Вилами по воде• 03 февраля в 08:18
Ответ дляЯкаКраля
Система семашко-плохо?
АпАтужнились фсе?
Что за истерика?Любой врач на приёме собирает анамнез и спрашивает про другие заболевания и оперативные вмешательства.А теперь всё видит в системе и этим экономит своё время и время пациента.
автор Птица Говоруша • 03 февраля в 08:20
Ответ дляЩира українка
А для того, що переглянути дані, вам потрібно тільки прізвище пацієнта і все?
Щира українка• 03 февраля в 08:21
Ответ дляПтица Говоруша
Прізвище, імʼя і дата народження. І я бачу, направлення. Ще, здається, результати аналізів також можу бачити, якщо їх вводили в систему
Дідова баба• 03 февраля в 08:23
Ответ дляЩира українка
И это же прекрасно, когда врач видит всю картину
ИМХОля• 03 февраля в 08:30
Ответ дляЯкаКраля
Система семашко-плохо?
АпАтужнились фсе?
медтайну від кого? від лікарів?
Кросівки оригінал• 03 февраля в 08:30
Ну все, тепер у знайомої медсестри можна перевіряти чоловіків, скільки разів за роки одруження вони бігали до венеролога 😂
КрестьянинДиор• 03 февраля в 08:31
Ответ дляЯкаКраля
Система семашко-плохо?
АпАтужнились фсе?
Бачу, ви з часів реформи Супрун до лікарів не звертались, а варто було б..
Каляка маляка• 03 февраля в 08:32
Ответ дляКросівки оригінал
А майбутніх невісток чи робили вони аборти.
Млинець Мій• 03 февраля в 08:33
Ответ дляКросівки оригінал
В 90-е были актуальны венерологи. Сейчас, я вообще ни одного человека не знаю чтоб имели проблему с сифилисом, триппером, гонореей или тому подобным🤔
Млинець Мій• 03 февраля в 08:38
Посмотрела врач больничные - плохая врач, роется в чужих мед.данных

Не посмотрела врач больничные - плохая врач, не внимательная, вся информация есть, а она не удосужилась туда заглянуть
Кросівки оригінал• 03 февраля в 08:39
Ответ дляМлинець Мій
Ну хтось же лікує зппп, додамо до перевірки і уролога))))
Кукусикиииииии• 03 февраля в 08:45
Ответ дляВилами по воде
У меня так целый курс лечения и диагноз которого не было. Пока заметила и не стала отменять все приемы лечилась бы дальше
Вишневий цвіт• 03 февраля в 08:46
Ответ дляКросівки оригінал
Я не думаю, що чоловіки до венеролоа ходять в державну поліклініку. А в приватних направлення не потрібно, і в базу вони не вводять інформацію
Кросівки оригінал• 03 февраля в 08:51
Ответ дляВишневий цвіт
О май гад, дівчата ви що зовсім жартів не розумієте?)))
Почемучка• 03 февраля в 08:52
Ответ дляЯкаКраля
Система семашко-плохо?
АпАтужнились фсе?
А те що раніше лікар все бачив погортаючи картку вас ніяк не зачіпало?
Фіфачка• 03 февраля в 08:55
У вас є обліковий запис в Хелсі? Там зберігаються всі візити, направлення. Це нормально і правильно.
Лукава_Кiшка• 03 февраля в 08:58
Ответ дляФіфачка
Але не всі заклади працюють в цій системі
Фіфачка• 03 февраля в 08:59
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так, дійсно не всі. Думаю, це питання часу.
Млинець Мій• 03 февраля в 09:10
Ответ дляЛукава_Кiшка
ЕСОЗ єдина доя всіх, загальна база, не важливо яка МІС, все видно у всіх
Лукава_Кiшка• 03 февраля в 09:15
Ответ дляМлинець Мій
Так, тому хелсі тут ні до чого
Репетиторша• 03 февраля в 09:41
Ответ дляЯкаКраля
Система семашко-плохо?
АпАтужнились фсе?
закусывайте.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 февраля в 10:13
Ответ дляЩира українка
Побачите, якщо тільки при введенні в систему не встановлено обмеження (всі лікарі чи тільки той, що видав направлення/визначені особи)
Астановитесь• 03 февраля в 10:22
Ответ дляДідова баба
Так, прекрасно, але задовбує, коли лікар не хоче бачити ту картину. Та бліна - відкрий хоч картку, подивися, де дитина проходить лікування. Все прописано, і інші вузькі лікарі, і терапія. Кожного разу приходимо до того самого ЛОРу - і як чистий лист
Перловая Кашка• 03 февраля в 10:44
Ответ дляМлинець Мій
А вони всі б мали вам про це розповідати?
Млинець Мій• 03 февраля в 11:13
Ответ дляПерловая Кашка
Серьёзно? Сейчас гонорея и сифилис? Только все молчат?😅
Щира українка• 03 февраля в 11:16
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Щоб ще нормально вносили, а не в одну строчку усе без пробілів