Xвостокрутелка• 04 февраля 2025
Дівчата, допоможіть визначитися з зарплатою для найманих
Працівників. Ситуація; графік роботи з 7:30 до 15:00. Магазин продовольчих товарів. Каса в середньому 10000 в день( може бути і 30 тис і 2 тис, бо сезонність.
Два продавця. Яка має бути зарплата?
Рассказница• 04 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Вони не хочуть вихідні, навпаки ще й сперечаються між собою в ті дні, коли можна працювати одному
900 норм и сделать обязательное количество выходных у каждой в месяц
Коплю на груди• 04 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Навіть так 21 тис виходить...
Так сколько платят сетевики? Не важно что думаете вы или мы, важно что предлагает рынок. У ваших людей есть выбор- или пойти к ним или остаться у вас. Сравнивайте с зп сетевиков и смотрите какие у вас есть преимущества
Xвостокрутелка
• 04 февраля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Хто такі мережевики?
Коплю на груди• 04 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Хто такі мережевики?
Ну АТБ или Ева или кто у вас из сетевых игроков в городе?
И еще- они только продают? Товар принимают, накладные подписывают? Заказы делают? Или это на вас?
Xвостокрутелка
• 04 февраля 2025
Ответ дляКоплю на груди
В атб я не знаю скільки платять, чесно. У мене там немає знайомих. Великі замовлення роблю я, привожу в магазин. Ті що розвозять самі- дівчата замовляють
TanyaMargo• 04 февраля 2025
Я зараз шукаю роботу місто не велике,но на зп меньше 14000 за 15роб. днів не піду,якщо роботодавець не в змозі платити зарплату,то хай торгує сам
Xвостокрутелка
• 04 февраля 2025
Ответ дляTanyaMargo
Ну так в вашем случае как раз 900 и выходит
палка-копалка• 04 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Ні, я не кажу що вони поганое працюють, навпаки, все ок. Просто до сьогодні я була впевнена що оплата 900 грн за 7 годин роботи то норм.
Это овердофига
Смажена полуничка• 09 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Авторе, якщо не секрет то чим у вас там закінчилося?
Підняли зарплату продавцям?
Як на мене то ваші дівчата трохи нагліють. Піднімати їм зарплати тільки тому що десь в іншому магазині підняли, ну таке. Треба ж багато факторів враховувати коли порівнюють зарплати.
Підняли зарплату продавцям?