Спішу - перекидаюсь• 06 февраля в 23:00
Чи можна вважати жінку "жертвою", якщо вона терпить токсичні стосунки?
Из Кукуева я• 06 февраля в 23:01
нет, никто не будет терпеть если ему зажигалку поднести к руке, кроме мазохиста конечно. Вот и женщина - получает свою вторичную выгоду
Скокмоно - стокнуно• 06 февраля в 23:03
А які токсичні стосунки? Якщо маніпуляція чи контроль, то жертви кожен другий на роботі. Там буває навіть приниження.
Кавуся• 06 февраля в 23:04
Комусь (жінці) подобається роль жертви. А якщо іще її б´є і принижує чоловік то комбо!
Серйозно знаю таку притрушену що живе з абюзером і вважає що в неї любов.
Ну у кожної жінки повинні бути свої граблі.
Люблю джаз• 06 февраля в 23:04
Ответ дляИз Кукуева я
согласна, хоть это мнение и очень не популярно сейчас
Ненька наша• 06 февраля в 23:07
Да, все из-за детских паттернов. Она по-другому просто не знает, не умеет, в силу того, что она росла и воспитывалась под определенными установками.
Швабристка• 06 февраля в 23:12
Ответ дляИз Кукуева я
Не мала я ніякої вигоди взагалі)
Просто вчасно він з´явився і уміло використав усі мої комплекси дитинства і болючі місця.
І почалося це не одразу. Спочатку любов, подарунки, увага.
А потім ’ виховання’, критика і контроль.
Доходило до того, що він з тарілки моєї відкладав назад у каструлю половину порції, бо ’ щось я поправилася’ ( ну да, аж 60 кг).
Почав розказувати, що в мене маленька зп як у керівника ( в багато разів більше його).
Почав ховатися від мене в супермаркеті і не брав трубку, бо ’ я загубилася, а він же казав не відходить від нього’.
Короче почав ніжно так тиранити і був посланий. І дівчата у нього завжди були вродливі, успішні, з квартирами. До речі, моя мама - токс і сильно його любила. В принципі, сама мене з радістю чмирить і мужика цього боялася і поважала.
А чоловіка мого нинішнього - ні. Бо він сильно зі мною ласкавий, добрий і щедрий)
Ну всі комплекси з дитинства
Свисток ля-минор• 06 февраля в 23:25
Ответ дляШвабристка
Не мала я ніякої вигоди взагалі)
Ну всі комплекси з дитинства
Але ж ви вирвались. Довго ви це терпіли?
БезникаяЯ• 06 февраля в 23:27
Ответ дляНенька наша
Та ні фіга, всі поначитувались психологів і починається, то недолюбили, то перелюбили, можна і так і так перекручувати куди треба. Кожна людина будує собі життя своїми руками і всі ці звинувачення батьків- це перекладання відповідальності, психолошам так легше працювати, ти ж не скажеш, що ти Клава дура, чого ти його терпиш, розум є, інстинкт самозбереження де? То вони розказують, що, Клава, ти не винна, от у тебе був добри тато і ти шукає тепер протилежність, втікаєш від надмірної любові, або, Клава, ти жила без любві і ласки, батько був тиран, ти шукаєш схожого на батька, ти не знаєш іншої моделі сім´ї. Не один психолог не звинуватить Клаву в тому, що вона отримує задоволення після яскравого примирення, після скандалу, їй подобається таке, що вона не хоче підіймати дупу і іти працювати, легше на батьків це все вивалити, недоперелюбили
Вилосипедниця• 06 февраля в 23:28
Знаю особисто двох жінок, які просто фізично не можуть жити без оцього токсичного аб´юзивного лайна. Їм подавай драму, качелі-гойдалки-камбеки. І з нормальними мужиками їм нудно, сумно і нічого не хочеться.
Звичайно, підозрюю, шо таких набагато більше
Швабристка• 06 февраля в 23:28
Ответ дляСвисток ля-минор
Мені помогла вирватися близька людина, яка пояснила мені, що це не ок. І що не турбота, а токсичні стосунки. В такому режимі десь до року. І ще місяців 3-4 ми жили як сусіди, бо я тупо не могла його вигнати зі своєї хати. Бо свої дві він здавав і казав, що немає йому куди поки їхати
. Пішов дуже ображений з великим скандалом і гордо забрав ковдру, яку я купила нам на спільне ліжко)
мадамГрицацуева• 06 февраля в 23:34
Звісно, вона жертва. Але це не означає, що її треба рятувати. У жертви теж є свої вигоди, можливо, вони їй важливіші.
Скокмоно - стокнуно• 06 февраля в 23:36
Ответ дляШвабристка
Ви молодець!
мадамГрицацуева• 06 февраля в 23:37
Ответ дляНенька наша
Ви ніколи не бачили братів і сестер чи навіть близнюків, які мали однакових батьків і виховувалися олнаково, але виросли зовсім різними людьми?
Вас послухати, людина нічого самостійно не обирає, це робот, якого запрограмували батьки.
12 галюцинаций• 06 февраля в 23:41
в токсических отношениях женшина может быть жертвой, контролером или спасателем.
Т.е. она может быть активной частью этих отношений.
Уже не говоря о том, что она может быть главным токсом.
Свисток ля-минор• 06 февраля в 23:46
Ответ дляШвабристка
Ото ви вляпались , добре, що все добре, Ви молодець. Але можу здогадатись,що було не просто.
Ненька наша• 06 февраля в 23:48
Ответ дляБезникаяЯ
Я не поначитывалась, я пахала с профессионалом своего дела и моя жизнь кардинально изменилась. Теперь вижу насквозь мамаш и папаш, которые уничтожают своих детей. И мужиков мудил, не подходящих для отношений тоже вижу насквозь. Так что, у меня есть свой собственный опыт и я с уверенностью могу сказать, что калечат детей именно родители и только они. Но проще же жить в розовых очках и не брать ответсвенность за психику своего ребенка на себя, правда ведь да?))) все виноваты, но не я))
Дети приходят в этот мир со здоровой психикой, а дальше дело рук родителей!
Одні думки• 06 февраля в 23:49
Не знаю. Может они извращенцы и нашли друг друга. Может она сама его тиранит. Меня не цепляют такие истории, не всем нужны идеальные отношения
Тану на сонці• 07 февраля в 00:00
Є безліч історій, де жінки і варіантів багато не мали, крім як потрапили в аб´юзивні стосунки, і не мають можливості вирватися. Наприклад, росла в сім´ї з батьком-тираном, вискочила заміж, щоб втекти, а тут новий тиран, плюс діти, відсутність друзів, освіти, власних фінансів. Люди, не будьте злими до інших. Почитайте історії з ’Міста Добра’, які часом публікує голова цього благодійного фонду Марта. Волосся дибки. Тому не варто спішити казати ’сама винна’, винен агресор в першу чергу.
Ненька наша• 07 февраля в 00:09
Ответ длямадамГрицацуева
Все люди одинаковые, как роботы, по-вашему? У кого-то психика держится на самых жестких жизненных ситуациях, а кто-то может с таким же набором детских паттернов не вывезти эту жизнь и суициднуться!
Ненька наша• 07 февраля в 00:16
Ответ дляБезникаяЯ
А почему Клава цепляется за мудня, который катает ее на эмоциональных качелях? Да потому что мамаша и папаша не дали ей абсолютной любви, тоже ее качелили знатно, орали, материли, бухали, уходили оставляя одну в углу реветь и обдумывать где ж она накосячила, вместо того, чтобы поговорить спокойно и объяснить как надо, а как не надо; унижали, били, а потом извинялись или делали вид, что вообще ничего ж не произошло, на тебе тортик/куклу я тебя люблю)) и теперь она думает что это нормальные отношения, это мать вашу норма, разве может быть иначе? Всю жизнь она жила в такой парадигме, думая что так же все живут! Она цепляется за первого встречного, кто ей зальет в уши про любовь, потому что сама не получила той самой безусловной любви от своих родителей. Сами родители качельные и такие как этот мудень. Так какого выбора избранника мать ожидает от Клавы? Пусть пожинает плоды своего воспитания и смотрит на то, как искалечила ребенка.
БезникаяЯ• 07 февраля в 08:40
Ответ дляНенька наша
А може ще бути так, що у Клави були занадто люблячі батьки, гіперопіка і вона тікаючи від цього шукає свободолюбивого чувака, який їй зробить качелі, бо їй надоїло спокійне житття, вона чипляється за такого арбузера, бо їй хочеться емоцій, щоб життя бурлило.
БезникаяЯ• 07 февраля в 08:52
Ответ дляНенька наша
От так, картаючи своїх батьків, за те, що ти вибрала собі в партнери чмо і живуть жінки, бо відповідальності за своє життя не мають, то ж мама винна, що у мене чоловік чмо, а я не можу взяти відповідальність за своє життя і піти від нього, лиш мама...цікаво чому не всі діти з дитбудинків проводять своє життя на смітниках і тюрьмах? Може тому, що мають мізки? По вашій логиці, то всі баби, які мали поганих батьків апріорі не мають щасливих шлюбів....мати гарних батьків- недорівнює мати щасливий шлюб.