Цвіпканя• 09 февраля 2025
Виявляється немає сенсу лікувати канали зуба!!! Бо інфекція зберігається!!!
Я подивилась фільм «корневая причина»
Всі наші хвороби від зубів
Навіть якщо там канали проліковані - то все рівно є мікроскопічні канали які ніколи не вдасться «пройти» пломбувальною масою
Хто що думає? Кажуть що стоматологів не вчать лікувати тіло . Вони думають що зуби окремі від організму
А в мене є 2 зуба, переліковані корневі канали але запалення не пройшло (кіста і гранульома) і ось воно вже 4 роки тримається.. не збільшується але і не зменшується на верхній щелепі 6-ки
Розмір 2 мм на 3 мм
Лікарі кажуть - спостерігайте кожного року робіть кт
Всі наші хвороби від зубів
Розмір 2 мм на 3 мм
Электричка• 09 февраля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Так что теперь делать, не лечить? Или нафиг выдергивать и ставить искусственные?
Не поняла ваш посыл
КТ робити постійно
Скоро_вчера• 09 февраля 2025
Ответ дляAlex_Kri
так стоматолог-терапевт будет за сохранение зубов, стоматолог-хирург за импланты
Конечно, с имплантамы тоже могут быть проблемы. Не прижиться, через некоторое время десна проседает. Поэтому мне ближе ее взгляд.
Цвіпканя
• 09 февраля 2025
Ответ дляAlex_Kri
Ви не знаєте на скільки не корисно кожного року робити ці Кт?
Цвіпканя
• 09 февраля 2025
Ответ дляСкоро_вчера
А я думала якщо вирвеш зуб то щось станеться з кісткою
А так кістка тримається
Вам телефонограмма• 09 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Розкажіть як реально бути? Ось в мене 2 зуба вже з тією інфекцією
Лікарі кажуть не переживайте воно в капсулі
Не знаю, если есть гаймориты, ангины и тп, то стоит удалить. У меня лет 20 назад кисту маленьку на рентгене нашли, на верхней 4ке. Сейчас ее нет, на зуб в прошлом году коронку поставила.
Библиотекарь• 09 февраля 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Моя стоматолог наоборот против имплантов и за сохранение зубов
Мой стоматолог говорит ’лучший имплант это родной зуб’.
Тоже всегда за сохранение
Скоро_вчера• 09 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Вы же не в Чернобыль каждый год ездите. Это всего лишь кт.
Скоро_вчера• 09 февраля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Тоже всегда за сохранение
Вот и я моя придерживаеться такого мнения. В природе нет ничего лишнего.
Встидаюся запитать• 09 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Я в шоці
Мені не казали(((
Сказали шо зараз не вредні кт
Отакої
А як же мені тепер спостерігати ті 2 зуба
Мені не казали(((
Сказали шо зараз не вредні кт
Отакої
а що \х спостерігати? При розростанні запального процесу при накусуванні відразу зуб ’дає знати’
Встидаюся запитать• 09 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Якщо ви з Києва порадьте лікаря будь ласка
Я з Івано-Франківська
Советничаю тут• 09 февраля 2025
У Американцнв сейчас такая фишка. Не лечить зубы, а вырывать и импланты ставить. Мол все равно это мёртвая ткань и организм её отторгает. Но по имплантам тоже много вопросов. И много противопоказаний.
Встидаюся запитать• 09 февраля 2025
Ответ дляAlex_Kri
это не так - часто никак не беспокоит
не турбує, поки не почне запальний процес прогресувати і не починає накопичуватись інфільтрат
Ответ дляСоветничаю тут
Страховой проще оплатить имплант, чем лечение
Советничаю тут• 09 февраля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
У меня зуб под большой пломбой, полностью исчез. Верхушка целая, а на снимке под ним просто тучка. Не болел ничего, и сверху целый и пломбы целая. Разное бывает.
Домовенок Кузя• 09 февраля 2025
Идите к другим врачам, эти хотят продать вам импланты. В вашем случае достаточно сделать резекцию корней, кисту удалят и будете еще много лет ходить со своими зубами.
Небоброїдка• 09 февраля 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Ну імпланти - це теж мертва тканина
ну ніяк не жива. Тому вони самі собі суперечать
І так, організм і імпланти відторгає. І тут опа: зубів немає (бо вирвали ) імплантів немає (через відторгнення) . Мрія!
Суцільна зрада• 09 февраля 2025
Ответ дляВельми шановна
У меня была киста здорового зуба. Я не хотела его терять и ходила с ней лет 10.. она не росла . пока мой врач не заставила - были частые гаймориты и головные боли. Потом ещё одну нашли с другой стороны - тоже удалили.. нет зубов, но и головные боли прошли.
У вас не осталось снимков?
Советничаю тут• 09 февраля 2025
Ответ дляНебоброїдка
Ну імпланти - це теж мертва тканина
Имплант, это инертное вещество, и не отторгается так организмом. А мёртвый зуб, это как замершая гангрена. Ну так говорят некоторые врачи.
У меня тоже куча зубов без нервов. На Импланты пока не решаюсь
Сірничок• 09 февраля 2025
Ви праві, давно цю інформацію знаю. Але іноді пролікований канал виграє декілька спокійних років без болю. +мало хто буде змінювати свій раціон чи звички заради ідеальних зубів.
Небоброїдка• 09 февраля 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Відторгається. А зуб, хоч і мертвий, має природній властивий організму склад.
І взагалі, нащо ви мене в чомусь переконуєте? Йдіть і виривайте свої зуби, мені то що? Хоч усі 32, чи скільки там їх у вас лишилося.
Можу вам ще запропонувати на протези поміняти суглоби - вони теж з інертних матеріалів.
Контрольница• 09 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Я в шоці
Мені не казали(((
Сказали шо зараз не вредні кт
Отакої
Мені не казали(((
Сказали шо зараз не вредні кт
Отакої
Та кого ви слухаєте
чого тися, беріть більше - мільйон
Советничаю тут• 09 февраля 2025
Ответ дляНебоброїдка
С чего вы решили, что я вас в чем то убеждаю? Мы тут просто обсуждаем, кто что знает по этой теме.
пАлАвинкА• 09 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Так і не переживайте! Не болить - значить все гаразд
пАлАвинкА• 09 февраля 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
В мене бул гранульома на нижній четвірці. Місяців 3 ходила з відкритим, постійно закладали в канали ліки, потім ще десь так само - з тимчасовою пломбою. Зате потім зуб простояв 12 років, ще й коронка на ньому була 5 років. А на двійці верхній була гранульома, то просто зробили резекцію.
А після 5-ти років що стало з коронкою?
Контрольница• 09 февраля 2025
Ответ дляСоветничаю тут
У співробітниці тричі імплант відторгався, купа болю і страждань, вже не кажу за гроші. Ходить поки без зубів