Как_б_не_так• 19 февраля 2025
В каком городе Украины покупать квартиру для дальнейшей жизни?
Мне 36 лет, заграницу не планирую ехать.Но хочется подальше от раши в хорошее местечко в Украине. работа ремоут. Где покупать квартиру? Рассматриваю новострой
Анонім-ка• 19 февраля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Мы рассматривали несколько городов, пожили месяц в Одессе и решили тут оставаться жить
Что Вас привлекло в Одессе больше всего?
Морковна• 19 февраля 2025
Ответ дляДайте вподобайок
А чому так?
Відмінне поєднання істричних місць, архітектурних пам´яток із сучасністю - багато новобудов. В місті комфортно почуваєшся. Воно маленьке, але завдяки великій щільності населення зовсім немає відчуття, що це ’переферія’. Для мене це як Київ в мініатюрі.
Морковна• 19 февраля 2025
Ответ дляSuccess2013
А Киев чем плох?Самый лучший город в мире.
Я й не кажу, що поганий. Я в Києві живу і нікуди не збираюся. Але якщо б стояла перед вибором, де жити в Україні, то обрала б Кам´янець.
Success2013• 19 февраля 2025
Ответ дляМорковна
Нам не прийдётся делать выбор,не переживайте.
ЗдесяЯ• 19 февраля 2025
Ответ дляМорковна
Київ в мініатюрі - це Чернигів (для мене). Аде там небезпечно зараз.
Дай подивлюся• 19 февраля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Там так пусто, была году в 2018 -19, людей вообще не было на улицах
ЗдесяЯ• 19 февраля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Так єто ж хорошо :)
Подумайте про Винницу.
Безпринципова• 19 февраля 2025
а Вы откуда?
После Киева в Винницу или Кропивницкий Вы не поедете.
Морковна• 19 февраля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Не впевнена. Я в Чернігові бачу забагато бідності, пам´ятаю це місто в різні його роки, бо часто там бувала. Ну і російської мови там забагато.
Дай подивлюся• 19 февраля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Так єто ж хорошо :)
Подумайте про Винницу.
Не вижу в этом ничего хорошего.
И_В_офигительных_штанах• 19 февраля 2025
Ответ дляМорковна
Кам´янець-Подільский. Єдине місто, де я б змогла жити після рідного Києва.
А ви там скільки жили? Мені після Чернігова там важкувато, а після Києва навіть не уявляю.
КаРаКаТиЦа• 19 февраля 2025
Стрий, Дрогобич. Але якщо у вас ментальність східної України, то не варто.
Lydmila408• 19 февраля 2025
Винница+++++++
Я в Донецкую не вернусь.
Только Винница и Винницкая обл.
Я в Донецкую не вернусь.
Только Винница и Винницкая обл.
Морковна• 19 февраля 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Мало. 2 місяці. Але сподобалось набагато більше, ніж в Чернівцях.
Lydmila408• 19 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Моя подруга из Донецкой обл. переехала к мужу в Стрий(где-то в 2008 году)
Живет нормально.
Розмовляє,як місцеві вже..
Не шкодує..Тем паче зараз,коли рідне місто її бомблять.
Живет нормально.
Розмовляє,як місцеві вже..
КаРаКаТиЦа• 19 февраля 2025
Ответ дляLydmila408
Живет нормально.
Розмовляє,як місцеві вже..
Живет нормально.
Розмовляє,як місцеві вже..
Там дуже гарно і люди класні, але мою свекруху звідти вигнали родичі. Вона звикла вести себе як нахальна кацапка. Вказівки давати, задавати безтактні питання і сусідів виховувати на свій лад, то родичі попросили виїхати і ніколи не повертатися.
Ответ дляАнонім-ка
Чем Трамп не угодил? Назвал вещи своими именами?
1.Вимагає 500 млрд за надану допомогу в розмірі 100 млрд
2.Легітимузіє дії хуйла (тобто, розпочати агресію, вбити тисячі людей, зруйнувати міста - це на думку Трампа нормально і припустимо, винна Україні, бо ’не домовилася’)
Блондинка в Шоколаде• 19 февраля 2025
Вам все равно, где работать? Удаленка? Не везде хорошо с работой.
У меня в топе родной Харьков, но сейчас пока живу в пригороде Киева. С учётом удаленки - ок.
Леопардові панчохи• 19 февраля 2025
а я купила дві в Харкові. Зараз ціни супер там. І мрію з Києва переїхати туди.
ЗдесяЯ• 19 февраля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
О це Ви оптимістка! :)
Сито для думок• 19 февраля 2025
Где б не решили, снимите сначала квартиру, поживите, понравится, купите там квартиру. Я Полтаву люблю , но там с работой плоховато
Леопардові панчохи• 19 февраля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
О це Ви оптимістка! :)
в мене чоловік з відти, а я киянка. То прям мрія була жити там. Але не все збирала кошти і там купити. Нарешті купили. Я вірю, що все там буде добре. І я нарешті туди переїду.
Мавка• 19 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Омг)))
РокерША• 19 февраля 2025
Ответ дляviter33
’партнери’, одним словом...
Баба_Воля• 19 февраля 2025
Ответ дляSuccess2013
Всё будет гуд,осенью выборы и дальше наши территории на месте теперешнем.Если,конечно,снова не будет ’хоть поржом’.
Що означає:’ территории на месте теперешнем?’- втрата окупованих територій? Чи як розуміти?
Success2013• 19 февраля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Чем и главное,кем их отвоёвывать?