Видящие_помогите• 23 февраля 2025

Вивіз заваленого будинку з ділянки

Дівчата, хто таке робив?
Є ділянка,на ній старий будинок,завалений, з глини чи дерева ,чорт його знає з чого.
Де шукати фірму щоб його вивезти?
Чи такі послуги взагалі налаються?
М Васильків,Київська обл
Prervana• 23 февраля 2025
На Строимдом идите, там найдете подрядчиков. Ну и прозвоните обьявления о вывозе строймусора. Они обычно предоставляют услуги по разбору
Спасу мир• 23 февраля 2025
В селе точно соседи могут подсказать или есть чат села или на фейсбук страница и там - вывоз мусора. Они же вам и скажут к кому за трактором обратиться. И расчистят участок.
Xвостокрутелка• 23 февраля 2025
Дерево самовивозом самі заберуть на матеріали або на дрова.Воно має свою ціну.
Ви подумайте,можливо дерево залишіть?
Буд.сміття беруть на підсипку.Поцікавтесь,де в Василькові щось засипають,можливо в самі заберуть