Я натуралка• 24 февраля в 09:02
Порадьте відпочинок Італія, Іспанія, Греція мамам з дітьми
Хто де був ? На що звернути увагу ? Буду вдячна за поради
Шкварочка• 24 февраля в 09:05
Я б полетела в Валенсию. Море мелкое, песочек. Удобная транспортная развязка, все недалеко.
ЖующаЯКонфету• 24 февраля в 09:10
Ответ дляKi---yanochka
Їзджу з дітьми в Хорватію, дуже подобається
а чим відрізняється від чорногорії? наче там дешевше
Я натуралка
• 24 февраля в 09:11
Ответ дляKi---yanochka
А куди їздите ? Можете порадити місцевість та готель чи ви будинок знімаєте ? Чи написати в особисті краще ?
Я натуралка
• 24 февраля в 09:12
Ответ дляГендиреХтор
Квартира или ол с анимацией?
Краще готель , анімація не принципово
Дітям 10 років , вже все рівно не цікаво таке
Гірки , аквапарк бажано , але розумію якщо це Італія , Іспанія, то малоймовірно
Золота орда• 24 февраля в 09:13
Живу в Италии. Рекомендую Адриатическое побережье. Но только не Римини и не Риччоне ( это самое отстойное место, но наши упорно туда ездят)
Я натуралка
• 24 февраля в 09:17
Ответ дляЗолота орда
Можете порадити які це міста ? Де гарно буде ?
Карма хамелеона• 24 февраля в 09:37
Ми на Сицилію зібралися. На частину відпочинку забронювали цей готель
;
Також поруч з ним з тієї самої мережі ще один готель (він дорожчий)
;
Ki---yanochka• 24 февраля в 09:41
Ответ дляЖующаЯКонфету
наскільки я читала, то Чорногорія це більш старий курорт. а Хорватія більш новий. в Чорногорії не була, тому порівнювати не можу, а от від Хорватії, а саме від Брели просто в захваті
Ki---yanochka• 24 февраля в 09:46
Ответ дляЯ натуралка
Я заздалегідь бронюю апартаменти відразу у гостодарів через хорватські сайти, там дуже багато пропозицій. Їздимо вже багато років в Макарську Рів’єру в Брелу. Великі готелі також є, але там для мене ну дуже дорого. Я їду автомобілем і тому мені зручно їздити в великі супермаркети за продуктами і самій потім готувати
ЖующаЯКонфету• 24 февраля в 09:48
Ответ дляKi---yanochka
дякеую, подивлюся
Суцільна зрада• 24 февраля в 10:03
Ответ дляKi---yanochka
поділіться сайтами з бронюванням
Ki---yanochka• 24 февраля в 11:48
Ответ дляСуцільна зрада
поділіться сайтами з бронюванням
тут апартаменти по всій Хорватії, вибираєте регіон, курорт і вам видає Варіанти, заповнюючи порту знизу і відправляється запит. Відповідь отримаєте на почту яку вкажете
А якщо по Брелі то brela.com
Ненька наша• 24 февраля в 14:05
У нас все банально - Турция, три раза не подтвердили отель в Греции, а потом не было мест в автобусе на наш даты,подходит только июнь, середина. Теплое море в Турции будет точно