HelgaGod• 13 марта в 14:23

Хто платив за іспит з водіння, Київ?

Підкажіть, чи реально домовитися з інспектором який приймає іспит з практики в МРЕО напряму, відразу перед іспитом? Чи тільки через автошколу?
Вишиванка• 13 марта в 14:24
самі спочатку спробуйте
Цветочница• 13 марта в 14:25
через поліцію
автор HelgaGod • 13 марта в 14:27
Ответ дляВишиванка
самі спочатку спробуйте
Спробувала один раз. Такий грубий інспектор. Не хочу їздити в мрео кожних 10 днів. Придираються дуже.
Хочу домовитися.
Леди_на_драндулете• 13 марта в 14:28
перед экзаменом такое не делают, я дважды сдавала - сразу включается камера и пишется происходящее. можно еще и за взятку попасть. нужно искать людей через знакомых, если очень хочется
Николай-b526• 13 марта в 14:31
через посадку попробуйте)
Будьте так ласкаві• 13 марта в 14:31
Треба домовлятися до,бо на екзамені,правильно написали,вмикається камера.
Будьте так ласкаві• 13 марта в 14:33
І сказали,що завалити можуть будь якого водія,навіть з 20 річним стажем,знайдуть до чого приколупатися)
Маргарита и Мастер• 13 марта в 14:38
Ответ дляБудьте так ласкаві
Потому как с 20 летним стажем на часть правил часто плюют из-за своего опыта
Ширли-Мырли• 13 марта в 14:42
обычно везде нормально через инструктора договариваться, мне сам инструктор уже в конце обучения предложил и по сумма рассказал что как и сколько и свел с кем надо
Мишка-шалунишка• 13 марта в 14:46
Ответ дляШирли-Мырли
И какую сумму Вам озвучили?
Ширли-Мырли• 13 марта в 14:47
Ответ дляМишка-шалунишка
И какую сумму Вам озвучили?
Я в Николаеве, летом было 6000 отдать, чтобы сдать практику, через инструктора, ну и надо все равно не тупить, а проехать более менее нормально
автор HelgaGod • 13 марта в 14:54
Ответ дляШирли-Мырли
Я запитувала інструктора. Каже, сама здаси. В цьому плані не йде на контакт. Через те й запитую, чи можна з інспектором домовитися.
Бесконечность-не предел• 13 марта в 15:18
Ответ дляHelgaGod
Домовитись, а потім кричати, що в Україні корупція. Навіщо права, якщо не вмієш водити? Беріть приватного інструктора і вчиться, поки не будете впевнено почуватись за кермом. Я в Києві, на Туполева здала з другої спроби.
автор HelgaGod • 13 марта в 15:46
Ответ дляБесконечность-не предел
Я не збираюсь нічого кричати. І за кермом не боюсь. Я їздила і в автошколі і з приватним. Здаю на Усенко.
автор HelgaGod • 13 марта в 15:50
Ответ дляНиколай-b526
через посадку попробуйте)
Це як?
Бесконечность-не предел• 13 марта в 19:14
Ответ дляHelgaGod
То навіщо шукаєте кому дати хабаря? Ви хочете стати співучасником корупційної схеми.