всемВсёИмного• 19 марта 2025

Плиточник хоче надурити на площі

Я вже 3 рази порахувала
В мене 15.6 м кв
В нього 26.5 м кв
Не розумію як так можна надурити
Де він додав ще 10 м кв
ПесиКот• 19 марта 2025
Якщо кімната 2×3×2,5, то це 2×2×2,5+2×3×2,5=25 і мінус двері. Нехай буде 23. А ще плюс підлога. Яка це кімната, що площа стін 15,6?
Королева ганделику• 19 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Я сама рахувала
Просто думаю якщо я йому скажу то він зрозуміє що я за ним все прораховую
Тоді заплатіть за його розрахунки, щоб не запідозрив)
Малая Налегке• 19 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Я сама рахувала
И? Где нарушение?
Фантазерша• 19 марта 2025
Порахуйте разом. Хай крок за кроком показує свій розрахунок. Це нормально, будь хто може помилитись. Ви маєте право точно знати за що платите. Якщо ви праві і знайдете де він надурив - просто гоніть його нафіг, бо ця людина працювати не збирається, хоч скільки грошей не дай.
Малая Налегке• 19 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
А ще хтось підраховує чи то тільки я так?
ВСЕ! Всегда все считают... кому деньги не на тумбочке по утрам оставляют
неДодекаэдр• 19 марта 2025
А что именно Вы считаете? Цену за работу или расход плитки?
Если расход - разложите плитку и посчитайте подрезки. Плюс она продается упаковками и они не кратны м². И обязательно берется запас % 10 хотя бы
Шукаю стакан• 19 марта 2025
Периметр комнаты умножайте на высоту стен. Это будет то к- во кв.м. которые нужно обложить плиткой. Минус двери и окно. Далее тип укладки плитки, чем сложнее тем больше отхода.
Пешеходик• 19 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Всі рахують. І ціни моніторять, і якість перевіряють. Хай покаже як рахував. Може там кути з запилом під45°, вставки, вирізання під розетки, труби окремим прайсом йдуть, а він вам вже загальну суму сказав. Це нормально одразу вияснити з чого складається ціна, що ще входить чи ні. Затирання, замивання.
ПесиКот• 19 марта 2025
Взагалі, я думаю, що плиточник порахував все правильно) бо таки він має досвід.
Оч@ров@Шк@• 19 марта 2025
А плитки теж будете купувати 26 кв. м.? Якщо так, то він порахував вірно.
У мене плиточник рахував по кв.м. самої плитки, яку клав, а не по кв. м. стін. Але ми рахували разом і все вірно вийшло, залишилось тільки декілька плиток не використаних.
неДодекаэдр• 19 марта 2025
И да, если Вам озвучили общую стоимость - выше правильно писали, прайс на сверление отверстий отдельный. На остальное не знаю, в бригаде когда работала, не вникала, себе сама ложила.
неДодекаэдр• 19 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Я сама рахувала
Знаете, сейчас есть такие мастера, что не лишним бывает и за спиной постоять во время работы.
Пацелуйнитуда• 19 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Я сама рахувала
так пусть понимает....
Пацелуйнитуда• 19 марта 2025
Ответ дляНе люблю натовп
я перераховувала, заодно взнала шо вкладання кафелю на кухні (фартух) йде по двійному тарифу
ач его? что там сложного?
Брюльтик• 19 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Я сама рахувала
Он и должен это знать и понимать. Тяжко вам будет с ремонтом если так боитесь мастерам слово лишнее сказать. Их нужно контролировать и не бояться указать на просчеты и недоделки. Иначе сил но по падение на деньги.
Брюльтик• 19 марта 2025
Ответ дляAnna-ae39
Так же откоси рахуються як погонні метри здається,може із-за цього?
Отдельно погодным метром считаются не только откосы, а все углы. Плюс отдельный прайс на чистовой рез и срез под 45, и на отверстия под сантехнику и розетки.
ПесиКот• 19 марта 2025
Ответ дляБрюльтик
Ну тут питання, кому буде важче, таки відкрите)))
ПесиКот• 19 марта 2025
Автор, які розміри кімнати? Бо у вас якось дуже мало.
Анонимарик• 19 марта 2025
Автор, скажите какие размеры комнаты у вас.
А то скорее всего плиточник прав