Небалувана Галя• 27 марта 2025
Закарпаття, відпочинок.
Може хтось відпочивав у таких готелях: Лілея, Панна Катерина, оазис? Що скажете?
Дадосвидания• 27 марта 2025
Взагалі, не люблю Сонячне Закарпаття і все прилегле. В принципі, там всі пансіонати приблизно однакового рівня. Десь є басейн, десь нема, десь територія краще, десь харчування або номери...
В Лілеї зупинялась, ну так, непогано, з натяжкою) Але там зараз велике будівництво зовсім поруч, брудно, шумно, похмуро.