Не вмію заміряти• 30 марта в 11:38

Як обрати спідницю на кожен день? Універсальну

Зріст 165, 65 кіло, не можу підібрати жодну спідницю, з тих що міряла не знайшла гарної. Які б моделі мені лічилі? Талія майже відсутня (
ПАЦАНКА О• 30 марта в 11:39
У меня атласные ровные миди и макси разных цветов на каждый день. Так удобно, под все
Мамин тріль• 30 марта в 11:47
Вам тоді до швеї можливо ви вибираєте моделі що вам не личать або з розміром не вгадуєте.
Наприклад я груша то мені підходять моделі трапеція і А-силует, чи кльош.
Автор якщо ви яблуко то вам підійде спідниця на запах, чи А-силует, чи плісеровка. Уникайте прямих модель бо вони акцентують живіт і відсутність талії.
Іще враховуйте що спідниця повинна бути із матеріалів що тримають форму тобто джинс або щільний хлопок.
автор Не вмію заміряти • 30 марта в 11:54
Ответ дляМамин тріль
Плісіровка мене наче робить ще повною.
А якщо джинс, то до колена щось типу дзвоника підійде?
Мамин тріль• 30 марта в 12:03
Ответ дляНе вмію заміряти
Плісіровка мене наче робить ще повною.
Підійде якщо у вас стрункі ноги то зовсім супер буде.
Джинси беріть такий щоб вам було зручно і підходив до вашого гардеробу. Тобто якщо у вас більше темних чи світлих кольорів в гардеробі такий джинс і беріть. А далі вже просто передивіться свої кофтинки та сорочки, до джинс краще однотонні або ті які вам зручно носити.
Якщо хочете оновити гардероб то зверніть увагу на костюм трійку якщо що можна купити і віднести швеї щоб вона посадила на вашу фігуру цей костюм. Тоді вам можна комбінувати його різноманітно і якщо добавити три сорочки то ви повністю закриєте потреби гардеробу. Але це якщо ви ходите на роботу і вам наприклад в офісі треба дотримуватися офісного дрескоду.
Якщо ви матуся в декреті то тоді головна ціль гардеробу - ваша зручність і кежуал стиль.
euhunter• 30 марта в 18:55
Я примерно вашего сложения, прямоугольный тип фигуры. Смотрела бы подобные:
- достаточно плотная ткань
- пояс или нет пояса, никогда резинка, особенно сзади
- нет складок сразу от пояса
- А-силуэт или просто ровная, но не облегающая

Отдельно + к сатиновым юбкам, если не беспокоит животик, иначе надо прикрывать.
И еще люблю любые варианты асимметрии. В спокойном цвете и фактуре это отличный акцент по форме на каждый день, нескучная база.

Все фото Резервед