заварний look• 30 марта в 15:54
Спрей від запаху цигарок
Доброго дня. Хтось може підказати спрей від запаху цигарок в квартирі?
Б´ю байдики• 30 марта в 16:04
Якщо ви курите в квартирі то меблі, стіни просочуються цим запахом. Свекор був лежачий і рік курив у кімнаті, двері на балкон були цілодобово відкриті. Вже пів року пройшло як свекра нема, а в кімнаті ще неприємний запах від того курева.
заварний look
• 30 марта в 16:06
Ответ дляНаизнанку
Так и называется антитабак
Дякую. А ви його використовували? Як справляється?
из_под_тишка• 30 марта в 16:15
Окуривайте аромапалочками - мне нравится сандал, пачули и ладан.
П.С. Не курим, не только дома
бибизяна• 30 марта в 16:18
Ответ дляиз_под_тишка
П.С. Не курим, не только дома
Як у церкві прям.
заварний look
• 30 марта в 16:20
Ответ дляиз_под_тишка
П.С. Не курим, не только дома
Дякую, але воно не допомогає. Просто запах цигарок і паличок разом
заварний look
• 30 марта в 16:31
Ответ дляЛЮБА
Нефига не помогает , у нас соседи под нами курят , на лоджии у нас просто ужас, только проветривание когда соседи не дымят , остальное до лампочки - стоит миска с содой + углем , и пару вытяжек для холодильника . Освежитель снимает запах на пару минут и все …
От і мене те саме. Але не тільки з вікна, а ще й інші сусіди у загальному коридорі курять🤦🤦🤦 Вже не знаю чим рятуватись