Стигла полуниця• 30 марта в 20:14
Табір дитячий в буковелі чи безкоштовно в свій будиночок в Поляниці
Маю свій невеличкий будиночок під Буковелем (купили як війна почалась, щоб було)
Так от вибір- поїхати в нього самій з дітьми
Чи відравити дітей в табір Артек Буковель?
Артек буковель 33000 грн за одного+дорога трансфер.. ітого 35000
За двох 70000 грн 2 тижні
Який варіант вибрати, при тому що в артеку дітям якось особо не зайшло минулого року..
За двох 70000 грн 2 тижні
Стигла полуниця
• 30 марта в 20:17
Ответ дляМафиозная
Якщо не шкода грошей, віддавайте в Артек.
Та це я розумію..
Але хочеться зробити розумний вибір, бо грошей багато не буває
Самая СоветЧиваЯ• 30 марта в 20:17
В Эмили есть лагерь для детей, попробуйте туда. В Буковели они и в вашем домике в Палянице погуляют
Директриссимо• 30 марта в 20:18
Мой сын был в прошлом году в Артек Буковель, вообще не понравилось хотя он любит лагеря. Мы с мужем жили в отеле недалеко от этого лагеря, видели всё вживую. Этот лагерь далеко не стоит своих денег. Поищите что то другое.
ШобВам_КакНам• 30 марта в 20:22
Ответ дляСтигла полуниця
Та це я розумію..
Виходячи з питання у вас буває
КликОЛЬКА• 30 марта в 20:23
Тут ще важливий вік і вподобання дітей. Якщо дітям треба активності, тоді табір (не факт, що саме Артек Буковель, вибрати якийсь цікавий). Якщо діти досить малі чи не люблять оцей весь двір, а треба просто змінити обстановку ґ, повітря - їхати з мамою в будинок і десь там пару разів вміти в цікаві місця буде ок
миссДавеча• 30 марта в 20:29
Ответ дляСтигла полуниця
Та це я розумію..
Вы, реально, сами не решите, куда детей отправлять? Для кого-то купить будыночок в Буковеле купить или 30тыщ за лагерь ребёнка заплатить - огромные деньги. Отталкиваться от степени своей жадности: платить или нет.
Стигла полуниця
• 30 марта в 20:30
Ответ дляДиректриссимо
Дякую
Спробую тоді Емілі
Эскиз бесконечности• 30 марта в 20:38
Учитывая,что детям уже не зашло не вижу смысла повторять. За эти деньги можно организовать прекрасный отдых самостоятельно, учитывая пожелания каждого
Стигла полуниця
• 30 марта в 20:39
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так
Але діти подруги в захваті
Не розумію чому так
Моїм було скучно
Але діти подруги в захваті
Не розумію чому так
Моїм було скучно
Я тут Живу• 30 марта в 20:40
Ответ дляСтигла полуниця
Та це я розумію..
Скажите пожалуйста за сколько купили домик? Как часто там бываете?
Стигла полуниця
• 30 марта в 20:42
Ответ дляЯ тут Живу
Тей будинок як дача, буваємо на дит канікулах раз в рік 2 тижні
$80000
Я тут Живу• 30 марта в 20:47
Ответ дляСтигла полуниця
$80000
Спасибо!