Ніка Найз• 10 апреля в 16:34

Максимальна увага. «Шахеди» тепер скидають боєприпаси, які згодом вибухають.

Максимальна увага. «Шахеди» тепер скидають боєприпаси, які згодом вибухають. Попередньо, як зазначають монітори, елементи з ознаками осколкових гранат

Додають, що боєприпас схожий на чорну продовгувату палку.

Вчора під час масованої атаки кияни могли чути відповідні звуки.

Будь ласка, будьте дуже уважні і не підходьте до підозрілих предметів! А одразу телефонуйте у відповідні служби!
noree• 10 апреля в 16:47
А що вночі в Києві вибухало без тривоги? Воно?
irina2005• 10 апреля в 16:47
Нам просто хана
Perfect look• 10 апреля в 16:49
Ответ дляirina2005
Нам просто хана
Чего это ? Ми ж незламні і разом нас багато, нас не подолати ! Потужна потужність!
irina2005• 10 апреля в 16:50
Ответ дляPerfect look
угу. Сарказм тут недоречний. В деяких місцевостях вони літають майже цілий день. От розкидають таке людям на город навіть...
Анастасия К.• 10 апреля в 16:52
Ответ дляirina2005
Читаю, что фейк это может быть… Или у вас уже есть факты?
irina2005• 10 апреля в 16:57
Ответ дляАнастасия К.
наприклад, комусь ногу відірвало? чи який факт? читала ці новини в тг каналах. А якщо комусь і повідриває ноги, звідки Ви про це дізнаєтеся? у нас же все добре. Гине 10, кажуть 1.
Lv1107• 10 апреля в 16:58
Ответ дляАнастасия К.
Та наче не фейк...
Moon shine• 10 апреля в 17:06
Ответ дляАнастасия К.
це не фейк. це правда
AnaKol• 10 апреля в 17:43
Ответ дляPerfect look
яке кончене ((
Natal_ka91• 10 апреля в 18:27
Придумали щось нове. І шахеди, монітори пишуть, скоро будуть цілодобово((
Анастасия К.• 10 апреля в 21:16
Ответ дляNatal_ka91
Позвонил муж бывший (убд) сказал дочке, чтобы была осторожно. У нее истерика, боится выходить, боится за нас всех. Это как жить теперь с этим(
Анастасия К.• 10 апреля в 21:18
Ответ дляNatal_ka91
Да, у них их очень до хрена(
Natal_ka91• 10 апреля в 21:18
Ответ дляАнастасия К.
Бідні наші діти(( гр*бана кац*пня(