Ніка Найз• 10 апреля в 16:34
Максимальна увага. «Шахеди» тепер скидають боєприпаси, які згодом вибухають.
Максимальна увага. «Шахеди» тепер скидають боєприпаси, які згодом вибухають. Попередньо, як зазначають монітори, елементи з ознаками осколкових гранат
Додають, що боєприпас схожий на чорну продовгувату палку.
Вчора під час масованої атаки кияни могли чути відповідні звуки.
Будь ласка, будьте дуже уважні і не підходьте до підозрілих предметів! А одразу телефонуйте у відповідні служби!
Perfect look• 10 апреля в 16:49
Ответ дляirina2005
Нам просто хана
Чего это ? Ми ж незламні і разом нас багато, нас не подолати ! Потужна потужність!
Анастасия К.• 10 апреля в 16:52
Ответ дляirina2005
угу. Сарказм тут недоречний. В деяких місцевостях вони літають майже цілий день. От розкидають таке людям на город навіть...
Читаю, что фейк это может быть… Или у вас уже есть факты?
Moon shine• 10 апреля в 17:06
Ответ дляАнастасия К.
це не фейк. це правда
Natal_ka91• 10 апреля в 18:27
Придумали щось нове. І шахеди, монітори пишуть, скоро будуть цілодобово((
Анастасия К.• 10 апреля в 21:16
Ответ дляNatal_ka91
Позвонил муж бывший (убд) сказал дочке, чтобы была осторожно. У нее истерика, боится выходить, боится за нас всех. Это как жить теперь с этим(
Анастасия К.• 10 апреля в 21:18
Ответ дляNatal_ka91
Да, у них их очень до хрена(
Natal_ka91• 10 апреля в 21:18
Ответ дляАнастасия К.
Бідні наші діти(( гр*бана кац*пня(