Чавонадо• 11 апреля 2025
У вас є старі долари?
купюри, які вже не приймають обмінники. Що плануєте з ними робити? Або що уже зробили?
Квітка папороті• 11 апреля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Принимают в банках
Ну як.. приймають якщо вони в гарному стані. А якщо є потертості то повертають. А старі є старі. Все одно є недоліки
Чавонадо
• 11 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
Старыми считаются до какого года и когда это началось? Я еще пару мес.назад норм сдавала .
уже і 2006 року брати не хочуть. Вигадують якусь ’плєсєнь’ якої не видно і потертості
Анютины ласки• 11 апреля 2025
Ответ дляЧавонадо
В банкомат засуньте
Садоводница• 11 апреля 2025
Ответ дляЧавонадо
Так!
Обмінювали на нові
Звичайно платили комісію
Обмінювали на нові
Звичайно платили комісію
Мій не такий• 11 апреля 2025
Ответ дляЧавонадо
Вставила в термінал Привату, так і обміняла. В мене була одна і в поганому стані
ГороховаЯ• 11 апреля 2025
Їхала в ЄС і взяла ті, що тут з комісією хотіли міняти. Ніхто їх не роздивлявся, обміняли і все.
Гостра на язик• 11 апреля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Какие именно имеется в виду под старыми?
Часів конфедерації мабуть
Каляка маляка• 11 апреля 2025
Є, не міняю, навіщо? Банки приймають, термінали теж приймають, продавці беруть, і у нас і за кордоном. Це звичайні нормальні гроші. Обмінники йдуть лісом.