Сливочная пенка• 22 апреля в 15:17
У кого були відміни після замовлення на інсайтах, коли кошти повернули?
Доброго дня ,
підкажіть хто знає будь ласка ,робила замовлення на сайті Армані , все окрім куртки сайт відгрузив ,на курточку отримала листа на пошту ,що немає на складі але з п´ятниці кошти не повернуті .
Підкажіть це треба звертатися до них чи самі через якийсь час повернуть ,?
Щиро дякую.
РокерША• 22 апреля в 15:30
зара вертала десь через тиждень. І вертають вони якось так що нема зарахування коштів, а змінюється сума покупки і приходить лише сповіщення в банкінг.
Сливочная пенка
• 22 апреля в 15:31
Ответ дляРокерША
Контролюю і сума не зменшується і окремо сума не повернулася
Дякую за інформацію
Чорнобаївка• 22 апреля в 15:32
Ответ дляСливочная пенка
Дякую за інформацію
Який банк? Від 11 до 30 днів може бути повернення.
Чорнобаївка• 22 апреля в 15:33
Ответ дляРокерША
Це приват, а не магазин повертає гроші.
Дуб береза• 22 апреля в 15:34
Зара если отмена возвращали в течении 2-5 часов
Остальные как когда до 10 дней
Сливочная пенка
• 22 апреля в 15:34
Ответ дляЧорнобаївка
Приват
Чорнобаївка• 22 апреля в 15:35
Ответ дляСливочная пенка
Приват
11 днів завжди, і тільки змінюється сумма, оповіщення від банку не буде.
Дуб береза• 22 апреля в 15:35
Ответ дляСливочная пенка
Приват
Позвоните в банк, узнайте что висит в блоке. Я писала письма пару лет назад чтобы быстрее разблокировались.
Сливочная пенка
• 22 апреля в 19:10
Ответ дляLacrimo
Приват швидше. А ось моно щоб повернули після 2 тижнів якщо не згадати і не написати в техпідтримку то взагалі не вернуть.
Дякую