Ніка Найз• 22 апреля в 20:24

стало відомо, що чекає на жінок після війни

Стало відомо, що чекає на жінок після війни
Оскільки через війну Україна втратила дуже багато своїх громадян, то експерти розповіли до чого треба бути готовими після завершення війни. Про це пише Стіна з посиланням на відповідні джерела.

Отже, як зазначається, мова йде саме про чисельність населення, адже воно значно зменшилось через війну, яку проти України розгорнула країна-терорист та агресор росія. Таким чином демографічна ситуація погіршилась і аби хоч якось її покращити, на думку експертів, кожна українка повинна народжувати хоча б по троє дітей.

"Українкам треба народжувати по трьох дітей, щоб зберегти чисельність населення", - демограф.

Олександр Гладун заявив, що для запобігання зменшенню населення 100 жінок мають народити 210-220 дітей, проте через хвороби та відмову від материнства цей показник досягається лише за середньої народжуваності у 3 дитини на жінку.

Нині в Україні на 100 жінок припадає близько 95-100 новонароджених – менше за необхідне, але більше, ніж у Японії, Китаї чи Італії.

Гладун також зазначив, що зниження мобілізаційного віку може мати довгострокові наслідки: саме покоління 18-25-річних народилося в період найглибшого демографічного провалу, і втрати серед них лише посилять скорочення населення.
anna_2014• 22 апреля в 20:26
Зато безработицы не будет.
автор Ніка Найз • 22 апреля в 20:28
Ответ дляanna_2014
Зато безработицы не будет.
Бангладеш нам поможет!
Diva123• 22 апреля в 20:28
Клас а що жінкам з цього обіцяють?
anna_2014• 22 апреля в 20:29
Ответ дляDiva123
Клас а що жінкам з цього обіцяють?
По 900 грн выплаты на ребенка.
автор Ніка Найз • 22 апреля в 20:29
Ответ дляDiva123
Клас а що жінкам з цього обіцяють?
Паспорт Украины! Мало?
inresta• 22 апреля в 20:32
догнать и перегнать Китай !
пятилетку в три года !
Brend_mania• 22 апреля в 20:34
Ответ дляanna_2014
По 900 грн выплаты на ребенка.
860☝️ (18€🙃)
spart-5037• 22 апреля в 20:36
Ответ дляBrend_mania
860☝️ (18€🙃)
На сегодня 18. А после войны никто не знает какой курс будет.
Diva123• 22 апреля в 20:38
Ответ дляanna_2014
По 900 грн выплаты на ребенка.
От цікаво моя зп становить приблизно 1000 євро в Україні, як я зможу жити потім на ці 900 грн, при тому що не факт що чоловік буде
nennsi• 22 апреля в 20:42
как были города в пробках так и будут
nennsi• 22 апреля в 20:42
цены на недвигу уже как в польше
frumoasa17• 22 апреля в 20:49
Громадянки України нічого і нікому не повинні. Скільки народжувати розберуться самі і найголовніше, де і в якій країні.
frumoasa17• 22 апреля в 20:50
Ответ дляBrend_mania
860☝️ (18€🙃)
Мало того, що це копійки, так ще тільки до 3 років дитини передбачені виплати, податкових пільг теж нема для працюючих мам
Da.Da• 22 апреля в 20:55
Как уже достал этот тролль!!! Блин, ну хоть бы с умом тролила, а то только х*** ню пишет.
Almamater• 22 апреля в 20:56
Хай ідуть нахрін, ініціатори хєрови! Вони цих трьох дітей будуть виховувати і утримувати? Ні? То немає чого розказувати, кому і скільки народжувати.
катерина12009• 22 апреля в 21:06
Мене забанять, але той іксперд нехай приш є собі ваг..ну і рожає хуч 20
Charming• 22 апреля в 21:07
Треба брати не кількістю, а якістю
-Ань-• 22 апреля в 21:08
Ответ дляНіка Найз
Паспорт Украины! Мало?
Навіть паперовий паспорт-книжечка неправильно зроблений. А шмат пластуку то взагалі лійно.

-Ань-• 22 апреля в 21:11
Ответ дляfrumoasa17
Не плутайте громадянок і громадянок України.
Конституція України про громадян:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
А громадяни України тільки раз упомянуті, що навіть громадяни України можуть займати деякі посади.
-Ань-• 22 апреля в 21:16
Захисну маску носіть, щоб не завагітніти.
Mary8478580• 22 апреля в 21:23
Ответ дляanna_2014
По 900 грн выплаты на ребенка.
860))
Daimyo• 22 апреля в 21:28
Ему легко говорить, он же не женщина.
Мелитрисса• 22 апреля в 21:37
Для кого эти громкие заголовки? Что ждет женщин после войны? Насильно оплодотворять будут? Нет? Так о чем разговор? Мне вообще нравится слово ’повинна’. Кому интересно? Я уже молчу о том, что не только мальчиков вывозят, но и девочек многие собираются отправлять на учебу за границу, а молодежи у нас и так мало. Пусть наши депутаты побольше мобилизацию 18+ обсуждают, а потом будут рассказывать кому сколько рожать.
Natal_ka91• 22 апреля в 22:06
Ответ дляНіка Найз
Паспорт Украины! Мало?
Мало
Natal_ka91• 22 апреля в 22:08
Ответ дляanna_2014
По 900 грн выплаты на ребенка.
Угу, я народжувала в 2012, то на ці гроші хоч протянути скромно, але можна було
anna_2014• 22 апреля в 23:04
Ответ дляBrend_mania
860☝️ (18€🙃)
Вибачте, думала підняли хоч на 40 грн
anna_2014• 22 апреля в 23:06
Ответ дляDiva123
Це когось хвилює?