Манка Я• 24 апреля 2025
Адвокат по ДТП. Ціна
Дівчата, підкажіть, скільки коштує адвокат по ДТП
Пропонують 10 тис грн +13-15% від "виграної" суми
Це норм? у кого як було та скільки вийшло?
перший раз з таким стикаємось.
фрау Гітта• 24 апреля 2025
Вы виновник?
Независимого эксперта вызывали для просчета? Страховка есть?
Манка Я
• 24 апреля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Вы виновник?
ні, потерпілі
страховка є, оцінювача від страхової ще не було
кажуть, що краще з нашим оцінювачем проводити огляд разом
фрау Гітта• 24 апреля 2025
Ответ дляМанка Я
ні, потерпілі
Эксперт 8-10 тыс платил знакомый, выплатили даже бошьше, чем сам ремонт обошелся, т.е. покрыло его выезд тоже
Ответ дляМанка Я
ні, потерпілі
Вам нужен аварийный комиссар. Мы находили согласно отзывам на гугл картах. Осмотр авто проводили одновременно наш комиссар и комиссар от страховой. Выплатили нам потом очень хорошую сумму
Анонім Перший• 24 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
Як довго Ви чекали виплати? Повністю покрили ремонт? Деталі були нові чи Б/у?
Анонім Перший• 24 апреля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Як довго Ви чекали виплати? Деталі були нові чи Б/У?
фрау Гітта• 24 апреля 2025
Ответ дляАнонім Перший
Мы при чем? Я же четко написала что знакомый!
2,5 месяца, новые все
Личко Невеличке• 24 апреля 2025
Автор, а навіщо вам адвокат? Адвокат буде потрібен, якщо страхова відмовить у виплаті, або сплатить меншу суму, ніж ви витратили на ремонт. Тоді вже як будете розуміти несплачену суму, то ідо адвоката звернетесь. Можливо, вам не доплатять 10-15 тис. , а можливо, тільки 2 тис (то який сенс тоді судитися)?
Анонім Перший• 24 апреля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Можливо доведеться ще судитися із винуватцем, якщо суми від страхової не вистачить.
Личко Невеличке• 24 апреля 2025
Автор, якщо питання по ціні і по гонорару успіху, то ціна нормальна
Також, якщо адвокат працює офіційно, то ви можете в підготовчому засіданні попросити суд потім стягнути цю суму з винуватця. Треба тільки офіційно укласти договір і сплачувати кошти на рахунок адвоката