ПростоБелка• 28 апреля в 10:53

Роддом 2 Цена КС сейчас?

Дівчата підкажіть , яка зараз ціна на КР в цьому пологовому ? Я знаю , що держава щось компенсує пологовому . Може і ціни стали якісь адекватні ? Дякую
автор ПростоБелка • 28 апреля в 10:54
Пологовий 2 Київ
ТАЗератти• 28 апреля в 11:00
За показами - безкоштовно. Якщо без показів, домовляйтеся з конкретним лікарем, він озвучить ціну
автор ПростоБелка • 28 апреля в 11:02
Я розумію , що озвучить . Хотілось би розуміти теперішні розцінки . В мене покази на кесарів
ТАЗератти• 28 апреля в 11:11
Ответ дляПростоБелка
Зважаючи на кваліфікацію лікаря.
Але якщо за показами - безплатно
Голова колгоспу• 28 апреля в 11:11
Ответ дляПростоБелка
Якщо покази- безкоштовно
Чучело-Мяучело• 28 апреля в 11:19
Ответ дляПростоБелка
Якщо є покази, і вам без різниці хто вас буде різати, то безкоштовно. Якщо хочете конкретного лікаря, то йдіть домовляйтесь. Точно не менше 1000
Ленне-Рейма• 28 апреля в 11:23
Ответ дляПростоБелка
є різні лікарі, різні розціки, є лікарі, у яких, коли долар був 8 було 1000у.е, коли був 20- було теж 1000уе, коли 30 - теж, можливо зараз трохи меньше, але не факт. Народжкувала там першого, було кс екстренне, погано зробили спинальний наркоз, була зупинка дихання, потім загальний робили і це я ще домовлялася. Це я до того, що можна і домовлятися, а можна і безкоштовно по направленню. Другого народжувала в 4, то це небо і земля, з направленям безкоштовно, не домовлялась, якісь ліки купувала тільки, але то якесь знеболювання уже після кс, все інше було у них, відношеня супер
СкумбріяП8• 28 апреля в 11:31
Ответ дляПростоБелка
Пологовий 2 Київ
Автор, держава завжди давала гроші усім пологовим, але раніш давала набагато більше, з ’реформою’ держава сказала всім лікарням заробляти самим. А по темі- кожен лікар має свою таксу, в середньому ±1000 евро було і є
Звездолётчица• 28 апреля в 11:43
Мені обійшлося 1400 дол
Київ, але не 2й пологовий