Глубоководная селедка• 25 апреля в 14:46
Затіняюча сітка. Вона добре від сонця захищає і при цьому не дає задуху?
Хто використовуює таку чи подібну як навіс від сонця.
Глубоководная селедка
• 25 апреля в 14:54
Ответ дляБарабасиха
Так
У вас така чи плотніша? Ось знайшла більш щільну але переживаю щоб ефекту парнику не було .
Хотіла типу живу загороди,імітацію площу але ціна якась не дуже
Ищу-брожу• 25 апреля в 15:16
Ответ дляГлубоководная селедка
вона підпарює коли спека...але шо робити, зато затінок
Глубоководная селедка
• 25 апреля в 17:43
Ответ дляИщу-брожу
Зрозуміло
Барабасиха• 25 апреля в 19:02
Ответ дляГлубоководная селедка
Так не можу сказати така чи ні, вона може бути з різним відсотком затемнення, зазвичай в описі самої сітки цей відсоток затемнення вказаний. А парить чи ні, то залежить від того, як ви її натягувати будете. Якщо тільки «дах» та трохи щоб звисало, або «дах» і одну «стінку», то все норм, нічого не парить. А якщо цілком халабуду будете з неї робити, то так, може підпарювати. Ви спочатку поспостерігайте як у вас тінь лягає над ділянкою, яку плануєте затемнювати, тоді і вирішите як натягувати, зазвичай достатньо й натягнути лише «дах» та пів «стінки».