аромат Жука• Изменено 26 апреля в 07:09
У мужа нашла несколько фотографий нескольких знакомых девушек скачанных из инсты
Есть прям подборки Анна
Наташа
Лиля
Хотя он говорит Тю, та просто .
Девочки, Они оооочень красивые
Я конечно же не такая
Наташа
Лиля
Хотя он говорит Тю, та просто .
Девочки, Они оооочень красивые
Я конечно же не такая
Несемо світло разом• 26 апреля в 07:13
Давно вже пора запам´ятати: береш телефон свого чоловіка тільки для того щоб скинути собі гроші. В любому випадку будете в плюсах.
Вимагаю спілкування• 26 апреля в 07:21
Скачайте собі сужичків і при ньому розглядайте розхівлючи їх, не тількт фігури, ще й автівки і будинки. А далі послати його
Душа компанії• 26 апреля в 07:33
Як сказав мені хлопець, чоловік в будь якому віці чоловік. І хоче дивитись на молоде підтягнуте жіноче тіло. Я думала його кинути після цих речень, але зрозуміла, що то є інстинкти і нічого ти не зробиш. Але трохи неприємно, так. Дивлячись скільки ще років ви у шлюбі. Нормально, коли дивиться на вулиці, не норм коли переписується, лайкає, пише коменти
Петриківна• 26 апреля в 08:05
Я поставила на заставку красавчика южнокорейского актера и любуюсь и даже мужу показала и могу ещё сотни фото таких накачать.Так что фото это ерунда
Замурмишка• 26 апреля в 08:44
может он маньяк и ищет новых жертв для расчлененки, а вовсе не то, что вы подумали
Идеальная оптимистка• 26 апреля в 08:52
Ответ дляЗамурмишка
От ви дійсно заспокоїли автора )
Идеальная оптимистка• 26 апреля в 08:56
Ответ дляДуша компанії
В таких випадках ніяких варіантів окрім дзеркалочки не хочеться. Брати фото молодих красенів з модельними фігурами і коментувати при ньому з усіма подробицями: о, який прес! а які біцепси! Правильні, чоловічі щелепи! Густе волосся! А руки які! Видно, що у хлопця все добре з тестостероном! І т.д , т.п.
Творческий типаж• 26 апреля в 11:49
Всі вони кобелі… всі абсолютно однакові((( хтось приховує хтось ні..
Йосип_молодий• 26 апреля в 13:14
Ответ дляТворческий типаж
Всі такі
хранят фото с какими-то телками? не все, слава богу
Творческий типаж• 26 апреля в 13:21
Ответ дляЙосип_молодий
Всі хочуть інших жінок, яка б ви класна не була!! Абсолютно всі (((( нажаль. Може не зразу, але після року/трьох/ десяти відносин /шлюбу - ВСІ!!!
Йосип_молодий• 26 апреля в 13:24
Ответ дляТворческий типаж
все мы можем кого-то внезапно захотеть, но потому и люди, живем головой, а не инстинктами! ну и демонстрировать это хотение просто дно. в случае автора надо расходиться, измены там явно были
Творческий типаж• 26 апреля в 14:18
Ответ дляЙосип_молодий
Ну в жінок не так, я за 19 років шлюбу не зраджувала і навіть не хотіла, про чоловіка не знаю, але не впевнена що не зраджував((( ну хотів так це точно, бо знаходила видалені повідомлення з колегами молодими(((
Йосип_молодий• 26 апреля в 14:22
Ответ дляТворческий типаж
значит женщина себя настроила на семью и это ок, а мужику типа можно изменять? нет! гнать ссаными тряпками предателей надо
Творческий типаж• 26 апреля в 15:56
Ответ дляЙосип_молодий
Ну так тоді всіх гнати прийдеться)) я ж кажу яка б ви гарна сексуальна не була, вони все одно хочуть ІНШИХ(((((