Нагайна• 27 апреля в 13:48

Перемишль поїзд.

Чи вистачить годину часу для проходження контролю і пересадки на інший поїзд? При умові, що наш поїзд не спізниться. Якщо приїхати вечірнім київським, як випускають з вагонів? Чи часто він спізнюється?
Анчо Ус• 27 апреля в 13:49
Нет
Обнемашечка• 27 апреля в 13:49
ні години може не вистачити,ми так раз спізнились на свій поїзд до Кракова
Сумчатая кошка• 27 апреля в 13:51
Нет, там чтобы выйти из поезда надо до 3 часов
автор Нагайна • 27 апреля в 13:52
Ответ дляСумчатая кошка
Ого! Це з інтерсіті?
Посудомойка• 27 апреля в 13:53
Скільки не їздила жодного разу не спізнився, контроль проходить швидко
Лепетун• 27 апреля в 13:55
Всегда беру билеты в 1-2 вагоны и часа было достаточно. Там же просто выйти, пройти паспортный и таможенный контроль в одном месте, никуда не переходить. Раз 10 ездила все всегда быстро
Оч@ров@Шк@• 27 апреля в 13:56
Если в первых рядах побежите на контроль, успеете
Бюст Березуцкого• 27 апреля в 13:57
Мінімум 2,5 години запасу має бути - з мого досвіду
автор Нагайна • 27 апреля в 13:59
От не знаю, на що розраховувати. Чи встигну на пересадку. І нічліг шукати по місці прибуття. Чи ночувати в Перемишлі? І тоді в 5 ранку треба на інший поїзд. Сплошні ребуси.
Леннон_Жив!• 27 апреля в 14:01
Їздила у березні в третьому вагоні на вечірньому з Києва. Пройшла дуже швидко, але з собою була лише невелика валіза і рюкзак. Це впливало на мою швидкість)) Випускали повагонно, але були пасажири, які з віддалених вагонів ломилися в перший і другий.
Леннон_Жив!• 27 апреля в 14:02
Ответ дляНагайна
Година на все - занадто ризиковано.
автор Нагайна • 27 апреля в 14:03
Ответ дляЛеннон_Жив!
Година на все - занадто ризиковано.
Розумію. Але інших варіантів нема. То ж думаю чи брати квиток чи не варто навіть. В поїзді чи можна оплатити проїзд?
Оч@ров@Шк@• 27 апреля в 14:05
Ответ дляНагайна
В польском интерсити оплатить? Можно, на 20 зл дороже
Лепетун• 27 апреля в 14:06
Ответ дляНагайна
Смотря куда вам дальше ехать, рядом есть автобусный вокзал и если не будет билетов на поезд можно поехать на автобусе
ДелайКак_Я• 27 апреля в 14:08
Ми їхали цим потягом пару тижнів тому, потяг зупинився на 40 хвилин десь під Хмельницьким , як сказали ’ З технічних причин’. Потім намагалися наздогнати час, але все одно приїхали на 20 хвилин із запізненням в Перемишль. І так, всі почали пхатися у перші вагони як тільки пройшли наші прикордонники. У мене було 1,40 часу запас, встигли. Але пощастило, що працювали 2 стрічки и одразу і польські прикордонники не докопувалися з перевіркою валіз
ДелайКак_Я• 27 апреля в 14:09
Ответ дляНагайна
Будете їхати стоячи. Я беру завжди 2, один потім повертаю. Втрачаю небагато. І гроші повертаються одразу на карту, якщо через додаток PKP intercity
Леннон_Жив!• 27 апреля в 14:11
Ответ дляНагайна
Ще згадала, не дивлячись на те, що потяг з Києва виїхав без запізнень, в іншому вагоні комусь стало погано і на найближчій станції ми стояли понад нормований час. Можна було б сказати, що таке нечасто буває, але на моїй памʼяті це другий раз. Колись ще до повномасштабки, їздила у Львів, також на інтерсіті і теж простояли в Святошино годину.
Квитки бачила, що люди купують у потязі, але там наче потрібна доплата. Ну і проблема може буде, якщо люди повикупають заздалегідь собі місця. Тим більше якщо їхати на далеку відстань. Я користуюся додатком Koleo, продаж квитків в ньому завершується десь за 10 хвилин до офіційного прибуття потягу.
Леннон_Жив!• 27 апреля в 14:16
Вам вище ще підказали про автобуси. Завантажте собі Koleo або ще є один додаток по потягах Польщі і подивіться розклади, напрямки руху і таке інше, для автобусів є додаток flixbus, там теж можна дивитися що куди їде і купувати квитки.
Сладко-соленая• 27 апреля в 14:52
Тут вам ніхто не гарантує, можете встигнути, а може й ні. Я б обов´язково купляла квітки на інтерсіті. В додатку pkp їх легко можна здати в будь-який час, якщо не будете встигати. Інколи інтерсіті чекає людей, особливо, якщо це останній на день.
Счастье_же_вот_оно• 27 апреля в 15:30
Ответ дляНагайна
Ого! Це з інтерсіті?
Да, мы были в 5 вагоне, два часа заняло, выпускали повпгонно
автор Нагайна • 27 апреля в 16:14
Ответ дляСладко-соленая
Так як я бачу, то так. Останній. Мені треба в аеропорт Жешува. Літак об 11-50. Ніби і часу достатньо до виліту. І зістикувати трудно.
Сладко-соленая• 27 апреля в 16:27
У вас багато часу, встигнете, але треба думати, як зробити, щоб ще і відпочити.
Якщо що, то після 22 є кілька автобусів
Година це трохи замало, у мене виходило мінімум 45 хв, але тільки раз, потім за 1,5 години...
автор Нагайна • 27 апреля в 16:37
Ответ дляСладко-соленая
Якщо що, то після 22 є кілька автобусів
Дякую. От за автобуси питання. Якщо не бронювати квиток попередньо? Реально поїхати? Ніби й не довго. На крайній випадок і на сходах посидіти можна. Але чи візьмть?
Сладко-соленая• 27 апреля в 16:44
Зазвичай достатньо місць, але у вас ще і зранку багато інтерсіті, тож думайте, як краще.
Але ще раз пишу, що якийсь час чекає польский інтерсіті, тому що з київського потягу багато людей на нього пересаджуються. Тож може купіть квітки на той, що через годину. Якщо що, здасте швиденько.
автор Нагайна • 27 апреля в 17:27
Ответ дляСладко-соленая
Дякую. Дуже надіюся що все вийде в мене.