менструальний фетиш як Ви до цього відноситеся ?
як Ви ставитеся до таких людей ?
(писала без пробілів щоб помістилося)
є різні рівні цього фетешизму, від ’секс тільки під час місячних ’ до ’мені подобається смак виділень’ , є ті, які купують використані прокладки чи тампони, є такі яким подобаються використані засоби, які знаєте, полежали на сонці годин 10.
Сорі, не обригайтеся і не посивійте.
Дякую за поради про загальний аналіз крові і цикл.
як Ви ставитеся до таких людей ?
(писала без пробілів щоб помістилося)
Сорі, не обригайтеся і не посивійте.
Результат:
вже голосів:
26 (70.27%)
ніякменіпофігтакихнезустрічала
11 (29.73%)
тиць
0 (0%)
мійчоловіктакийфетишистменіок
0 (0%)
мій чоловіктакий-яобурена
О, тебе наконец-то дали анонимный бан и можно забанить у себя уже, чтобы не читать поток тупой хтони? Прекрасно.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3709251