begovelik• 02 мая 2025
Якщо Україна переможе, але втратить мільйони життів і більшість територій — це
Ответ дляmymoly
Як можно перемоги при втраті більшості територій?
Перемогти це дійти до мацкви і розваляти її
І того мене сильно бісять демагогіі про мову, про не такі руські пісні що наші люди по парках слухають. Про драки з тими хто на язьіке говорить. Теми ці нескінчені про це, і неменш нескінчені обговорення стінка на стінку. Наші діти вже будуть казати ані моі друзья, а воєвал путін. От побачете.