Українська Мрія• 07 мая в 14:19
Готелі в Камянець-Подільському
Дівчата, порекомендує готелі в Камянець -Подільському. Плану на 3 дні поїхати на єкскурсію з донькою. Хочу погуляти по місту, зотеця звісно, ще поїхати в Хотин. Думаю дня 3 вистачить. Але може хтось був і порекомендує гарні готелі , не за всі гроші світу
Продаю витрішки• 07 мая в 14:41
Відпочивали 2 дні, жили в Celebrity, на Букінгу знайшли. Ціна адекватна, умови гарні. Пошукайте, там багато варіантів
ША! я прийшла!• 07 мая в 16:17
Ми зупинялись в старому місті в Guesthouse Grand Canyon. Все супер, дуже сподобалось. Близько до пам´яток, з номеру вид на каньйон.
ША! я прийшла!• 07 мая в 16:19
В Хотин їздили з екскурсією. Коли гуляли, то підійшов чоловік та запропонував екскурсію на його авто десь на 5 осіб. Теж сподобалось, дуже цікаво розказував. Трьох днів вистачить, ми взагалі дві ночі тільки були і все встигли побачити.
Мстящий за Зайца• 09 мая в 13:47
Рейкарц, там в готелв і гарні сніданки, і вечеряли- шеф-кухар ,як готує сподобався, також там брали екскурсовода- чудово розповідає