Закусенец• 10 апреля в 13:33

Підкажіть непогані не дорогі готелі 3* та 4* на Пальмі ,щоб все потрібне було

Може хтось відпочивав в таких непоганих готелях
Щоб ціна якість була гарна
Дякую
автор Закусенец • 10 апреля в 13:33
Щоб були і магазини і кафе поруч і щоб було де поруч погуляти
Дякую
Наша взяла• 10 апреля в 13:35
Мережа Iberostar хороша, місце оберіть самі з огляду на те , яка частина острова цікавить й чим плануєте займатися
Болтушка Му• 10 апреля в 16:32
Мне нравится сетка Н10, например. Их несколько на Майорке. А так сложно очень, там тысячи отелей.
Советуют Алькудию, посмотрите на букинге.
Наша взяла• 10 апреля в 16:38
Ответ дляБолтушка Му
Я была в Алькудии, пляж отличный , но для меня мелковато