Запароленое одеяло• 09 мая в 12:03
Лохина
Яку зараз продають, це минулорічна?
Зберігається в холодильнику з газом?
Вчора гості принесли, а вона як трава. Хоча вона і в сезон не дуже.
Зберігається в холодильнику з газом?
Леді Душка• 09 мая в 12:34
Обожнюю лохину, їла б її з ранку до ночі)))
Завжди, коли купляла, була дуже смачна. Колись теж приїхали друзі, вони знають як я люблю лохину, привезли ягоди красиві, великі, але без смаку. Це було взимку, може їх десь в теплицях вирощують, чи сорт такий.
Kashtan Doc• 09 мая в 12:35
Зараз не сезон. Напевне везуть з південних країн, зривають раніше строку дозрівання, тому вона на смак як трава. Зберігати її десь з минулого сезону дуже дороге задоволення, тому скоріше за все ніхто її не зберігає
Запароленое одеяло
• 09 мая в 12:38
Ответ дляPopeye the Sailor
Какая ядовитая хозяюшка. Надеюсь вы своим гостям все в глаза высказали, чтобы они сделали выводы и обходили десятой дорогой?
Завжди говорю все в очі.
Запароленое одеяло
• 09 мая в 12:39
Ответ дляМалинка
Любая. Она еще и в замороженом виде год сохраняет свои свойства.
Странно, почему она Вам поперек горла стала )))
Тому що пуста ягода, а стільки шуму
Таракашечка• 09 мая в 12:41
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так і лісова малина розріджує
судя по всему, вы живете в лесу
сегодня первый раз в цивилизацию вышли - и сразу в тырнетик, да?
Асталависта бэйби• 09 мая в 12:42
Я круглый год голубику покупаю, практически всегда сладкая. Очень редко кисловатая может попасться
Таракашечка• 09 мая в 12:43
Ответ дляАсталависта бэйби
а мне, наоборот, больше нравятся именно сорта с кислинкой
Запароленое одеяло
• 09 мая в 12:43
Ответ дляТаракашечка
судя по всему, вы живете в лесу
Якраз ті, хто з лісу знаходять вітаміни в ягодах з Перу
Запароленое одеяло
• 09 мая в 12:44
Ответ дляАсталависта бэйби
Якщо б кисла, а то ніяка . Як трава
Асталависта бэйби• 09 мая в 12:44
Ответ дляТаракашечка
Я всё сладкое люблю) когда крупная и сладкая, ммммм. Отвал башки. Но вот читаю выше скинули, что она на мозг влияет благотворно. Сколько ее нужно съедать? Мне не помогает 😂
Таракашечка• 09 мая в 12:56
Ответ дляЗапароленое одеяло
я в ней ничего не ищу
я ее просто ем, потому что люблю
а агрус не ем, потому, что не люблю
и морочу голову никому, почему он такой или сякой, и вообще пустой
я ее просто ем, потому что люблю
а агрус не ем, потому, что не люблю
язззззь!!!• 09 мая в 13:03
Ответ дляa.ostroverh
Привозная
Например из Перу
И в сезон она отличная, несколько сортов и все отличаются между собой
Например из Перу
Обожнюю лохину, донька хворіла і я ій купили невеличку коробочку виробник з Марокко, вона була дуже смачною, а потім іншого виробника купила - фінгя повна, просто ніяке.
Запароленое одеяло
• 09 мая в 13:03
Ответ дляТаракашечка
я в ней ничего не ищу
я ее просто ем, потому что люблю
а агрус не ем, потому, что не люблю
я ее просто ем, потому что люблю
а агрус не ем, потому, что не люблю
Мені морочите
Popeye the Sailor• 09 мая в 13:04
Ответ дляЗапароленое одеяло
Завжди говорю все в очі.
С трудом верится. А можно подробнее, пожалуйста, как это действо происходило. Что именно вы гостям сказали и каков был ответ. Спасибо
язззззь!!!• 09 мая в 13:05
Автор, вас незрозуміти, якщо вам не ок, ну то все ж просто, не купуйте, не їжте, не ваше.
Popeye the Sailor• 09 мая в 13:05
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так і лісова малина розріджує
В ней полно червей
Popeye the Sailor• 09 мая в 13:06
Ответ дляЗапароленое одеяло
Диво дивное - в заморских странах есть ягоды/фрукты и витамины)
Запароленое одеяло
• 09 мая в 13:11
Ответ дляязззззь!!!
Ви уважно читайте
Запароленое одеяло
• 09 мая в 13:11
Ответ дляPopeye the Sailor
Та Які там вітаміни
Злюка бобер• 09 мая в 13:22
Ответ дляa.ostroverh
Привозная
Например из Перу
Про смаки не сперкчаються. Для мене її не існує. Можливо тому, що з дитинства не їла. Але мої діти її теж не їдять, хоча з малечку пропоную.
Злюка бобер• 09 мая в 13:24
Ответ дляЗапароленое одеяло
В мене сусідка на продаж вирощує.
Полова, а не ягода
Ви жертва лохини
Полова, а не ягода
Ви жертва лохини
100%, зараз таких жертв багато, всі гребуть, і мені треба, а то ж, що я в інсті покажу на сніданок ))))). А так 2 сирника і 5 ягід лохини - і вже інстателичкин сніданок ))))
Злюка бобер• 09 мая в 13:26
Ответ дляЧарівне зіллячко
Соковита?
Теж здивувало. Трава. Що може бути соковитіше полуниці, кавуна, персика, черешні.
Злюка бобер• 09 мая в 13:27
Ответ дляЗапароленое одеяло
Не більше ніж інші ягоди.
100%, переоцінена, маркетологи розпіарили її.
Злюка бобер• 09 мая в 13:28
Ответ дляГЛЮкоза
а літню жимолость пробували?
Мені жимолость смачніша, але теж не вау.
Злюка бобер• 09 мая в 13:29
Ответ дляЗапароленое одеяло
Це все є в малині, смородина, агрусі, вишнях
Та навіть в банальних яблуках.
ГЛЮкоза• 09 мая в 14:04
Ответ дляЗлюка бобер
зато вона не вимерзає, коли все інше зносить морозом.
Малинка• 09 мая в 14:54
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тому що пуста ягода, а стільки шуму
Представила, как Вы гостям: что за хрень вы мне принесли, заберите обратно!
Запароленое одеяло
• 09 мая в 15:05
Ответ дляМалинка
Сказала, що безтолкова ягода, гроші на вітер