Света С Приветом• 12 апреля в 11:35
Как похолодало так нет заказов, у вас также?
До Холодов все было отлично , хорошо продавались летние вещи , с холодами упали продажи , у вас также ?
Барбітта• 12 апреля в 11:37
похолодало с войной, а сейчас все совсем замерзло.
народу простому хватает еле еле на еду.
Поддакиваю иногДА• 12 апреля в 11:37
Без змін. Тобто тимчасове погіршення погодних умов жодним чином не мало впливу на кількість продажів . Активно купують літо : шорти, футболки .
Ластоноша• 12 апреля в 11:49
Перший і другий рік війни ще був нормальний в плані продажу одягу, третій ще куди не йшло. А от тепер то точно добряче похолодало, людей конкретно приморозило від всього що відбувається. Особисто для мене це останні рік повязанний з продажем одягу, в мене речі з інсайтів і продаю з наявності. Закупляти на сотні тисяч щоб потім віддавати за що взяла, платити ще з того податок, псувати нерви через неадекватних, нема сенсу.
Тётушка Лошадь• 12 апреля в 11:49
В мене взагалі продажі упали. З березня жах. Майже не купують нічого
Русланка з гілки• 12 апреля в 12:02
Ответ дляЛастоноша
Аналогічно. Мрію все спродати. З новими законами сенсу в цьому всьому нема.
Ластоноша• 12 апреля в 12:06
Ответ дляРусланка з гілки
Я теж про це ж мрію) Ще би знати де) Куди не сунишся то всі хочуть брати лише під реалізацію.
Русланка з гілки• 12 апреля в 12:10
Ответ дляЛастоноша
Ніде. Лише самому. Я поки відключаю всі оголошення, видаляю профілі. А там, може щось приймуть. Ол* думаю придумає як підтягнути ібан в реквізити їх доставки. Візьму в близької людини і буду так потрошки, роки позбуватись того.
Русланка з гілки• 12 апреля в 12:23
Ответ дляТелефон Рубика
Может потому,что проще сходить в Синсей,или в какой-то аутлет?
Не всі живуть у великих містах
Милота• 12 апреля в 12:28
Тут бы на еду хватало, за шмотки уже молчу...у нас секонды позакрывались, бу никто не берет...за новое молчу. Мне самой надо обновить гардероб, а не за что.
Навіть аптеки закриваються через те, що їх до війни було кучка по вулиці до 10 шт. Раніше їх не сильно ковбасило від конкуренції, а зараз закриваються навіть людні місця раніше. В безпечних містах : місця харчування, продуктові, про шмотки я взагалі мовчу. Люди купляють самий мінімум на розпродажах, в інтернеті. Секонди я була пару раз таке враження що туди ходять бувалі, а не просто люди за обновками. В основному бабки на останні дні і гребуть тюлі штори на дачу, в село. У нас в місті давно уже позакривалтсь магазинчики аля бутіки з колись дорогими турецькими шмотками. Ринок просто пустий, і це літом я була там ще минулого.