Анонім-ка• 10 мая в 23:06

Ви б дозволили вийти заміж своїй дочці за хлопця з начно біднішої сім´ї ніж ваша

Сім´я дівчини батько має високу посаду + мама бізнес ( рівень доходів такий що і внукам вже стане)
Сім´я хлопця батько різноробочий, що заробить те й пропє ,мама вчителька в школі
Хлопець рік як закінчив універ, працює, зарплата середня
Одобрили б такий союз?
Чи знаєте реальні історії коли дівчата з дуже заможних родин виходили заміж за простих хлопців? Я реально знаю 1-3 такі історії, а от коли навпаки хлопець з багатої сім´ї, а дівчина з бідної знаю дуже багато історій
Коханозадовільна• 10 мая в 23:09
Удалено администрацией...
Видящие_помогите• 10 мая в 23:09
Как это разрешить или не разрешить выйти замуж?! А рожать тоже с разрешения?
Ростки жимолости• 10 мая в 23:09
Я б і дозволила , але ,навряд чи моя такого зустріне, якщо і зустріне , то до весілля не дойде .
Аноним_1857• 10 мая в 23:09
Где они познакомились? Долго встречались? Не верю в такие союзы
КарамбОлька• 10 мая в 23:10
Що заважає влаштувати чоловіка доньки на високу посаду або у свій бізнес?
Аноним_1857• 10 мая в 23:11
Ответ дляКоханозадовільна
Удалено администрацией...
Коханозадовільна• 10 мая в 23:12
Ответ дляАноним_1857
Удалено администрацией...
На_оба_рот• 10 мая в 23:12
Да, благословила бы. Я сама вышла замуж за парня в семье которого, родители были менее успешны чем мои, ну и доход был соответственно значительно ниже.
Хороший союз у нас получился. Мы стали значительно успешнее моих родителей.
Бойцовская• 10 мая в 23:12
Если он с головой не вижу проблемы , помочь парню и он тоже заработает , а вот конченных мажоров тоже знаю много там уже не чем не помочь
Мяо мой мяо• 10 мая в 23:13
Знаю. Вікторія Бекхем з дуже заможної родини була)) її чоловік з низів.
Ну наче непоганий шлюб. Тепер весь світ знає його як одного з найкращих футболістів. Її все- таки більше як дружину легендарного футболіста
Вимагаю спілкування• 10 мая в 23:14
Зі свого особистого досвіду, то ні. Звісно ще залежить від віку, самостійності доньки та іншого. Десь я б не мала впливу вже на ситуацію.
Не схвалила б такого і не допомагала.
Наездница• 10 мая в 23:14
Напевно ні, алк якби і дозволила, то вже прям як в меклодрамах показують, дочка підшла б до нього жити.
Аноним с кешбеком• 10 мая в 23:15
парень из богатой семьи может быть унылым инертным говном. а хлопец из бедной - перспективным .
главное, чтобы любил дочь и хотел чего-то добиться в жизни
автор Анонім-ка • 10 мая в 23:15
Ця історія не стосується мене жодним чином)
Історія дев´ятирічної давності. Знаю одну із сторін даної історії, хлопець з цієї історії мій однокласник
Конотопська відьма• 10 мая в 23:15
Аллергия на нищих, если мужик не умеет заработать, пусть дрочит в темноте сам
Аноним с кешбеком• 10 мая в 23:15
Ответ дляАнонім-ка
чем закончилось?
Статус Ква• 10 мая в 23:15
Я вийшла заміж за такого хлопця. У нас все чудово. Побралась з айтішніком ще до того, коли це стало мейнстрімом) Мої батьки абсолютно не були проти. Тому що не дивлячись на свої карʼєрні здобутки також з простих, незаможних сімей.
автор Анонім-ка • 10 мая в 23:16
Ответ дляАноним_1857
Цій історії вже більше 10років, там вже двоє дітей є
Запароленое одеяло• 10 мая в 23:17
Запретить выйти замуж взрослой девушке, у которое есть паспорт, непросто. Я бы с ней серьезно поговорила, если нет, то ок, вы теперь семья, оплачиваете свой уровень жизни вдвоем с мужем.
Знаю истории знакомых, когда богатые девочки выходили за бедных, но хотели такой же уровень жизни, который у них был при родителях. Родители поддерживали, обещали ее всегда принять, накормить, но муж-это мужчина, который должен крутиться, а не ждать, что родители жены машину ему купят или на работу крутую устроят. Одна требовала от родителей оплатить свадьбу в Италии как подарок, а то родители жениха же не могут ничего. Родители невесты подарили бытовую технику, сказали, что это нормальный подарок на свадьбу, есть родители жениха дарят фигу.
Аноним_1857• 10 мая в 23:18
Ответ дляКоханозадовільна
Удалено администрацией...
Запароленое одеяло• 10 мая в 23:19
Ответ дляМяо мой мяо
Девид Бэкхем на момент знакомства с Викторией уже был звездой футбола и миллионером, а не, как в посте ’Хлопець рік як закінчив універ, працює, зарплата середня’. Это, мягко говоря, разные ситуации.
автор Анонім-ка • 10 мая в 23:20
Ответ дляАноним с кешбеком
чем закончилось?
Одружились є двоє дітей, чоловіка доньки влаштував її батько до себе на роботу
Аноним_1857• 10 мая в 23:20
Ответ дляАноним с кешбеком
У парня из бедной семьи больше шансов быть унылым бесперспективным говном . увы
Ms. Искренность• 10 мая в 23:21
Смотря на сколько богатые, если в молодости последний хрен без соли доедали, сами из пролетариата, то вполне могут принять такого зятя. Если есть несколько поколений интеллигенции в семье, то скорее всего пьющий папаша приведет родителей в ужас.
Ворожу на каві• 10 мая в 23:21
Не одобрила б , тільки тому що батько пʼє
So_so• 10 мая в 23:21
Если мои дочери начнут спрашивать у меня подходит ли им мужчина, я схвачу инфаркт.
Дуболом• 10 мая в 23:21
Так, на роботі був хлопець, такий собі ні кола, ні двора, але зовні привабливий і вмів подобатись. В нічному клубі познайомився з дівчиною старшою за себе, за 30, батьки мають бізнес і в Україні, і в Америці, тут недвіга, там недвіга на березі океану. Вона його з роботи на шикарній автівці забирала. Коли одружились, він звільнився. Що там далі, не знаю, ні з ким не спілкується. Але то вона за ним бігала, аж гай шумів)
Бойова• 10 мая в 23:22
Мені не ок не те, що сім´я бідна, а те, що батько п´є.
Бо знаю не одну таку реальну істрію, де хлопець був із бідної сім´ї, але працював за десятерих дурних і вибився в люди, тепер і він і його сім´я живуть дорого/багато.
Продаю витрішки• 10 мая в 23:23
Якби хватило впливу, то заборонила б. Якщо ні (скоріш за все), не брала б фінансову участь в їх житті.
Мама Никитки-2• 10 мая в 23:23
А як тата погонять з високої посади наскількі успішним буде бізнес мами?
Автор, тут дорослі всі, і прекрасно знають, що чим вища посада чиновника, тим успішніший бізнес в дружини, тещі, мами і бабці