Весняний Марафон• 11 мая 2025

Аліменти після 18 років

Доньці 18 років. Студентка денної форми навчання. Отримує аліменти від батька.
Їй запропонували офіційну роботу. Чи буде мати вона право на аліменти в цьому випадку ?
Оцененная• 11 мая 2025
А вы хотите чтоб до скольки рочків отец платил алименты?
автор Весняний Марафон • 11 мая 2025
Ответ дляОцененная
Як законом визначено
Бжоли-бандерівці• 11 мая 2025
Ответ дляОцененная
Платят до окончания обучения
Я вся ваша• 11 мая 2025
Це задачка з сімейного права?
Скляна миша• 11 мая 2025
Якщо навчання на стаціонарі, то буде мати право на аліменти.
автор Весняний Марафон • 11 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Це задачка з сімейного права?
З життя
Фісташкова кава• 11 мая 2025
Ответ дляОцененная
Скільки в вас жовчі🤮
Я вся ваша• 11 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
З життя
А хто їй запропонував офіційну роботу? От прям взяв та запропонував.
Файна дівка• 11 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Ага, в 18 років)
Я вся ваша• 11 мая 2025
Ответ дляФайна дівка
Ага, в 18 років)
От ще тема від автора
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3715560
*зараз напише шо то не вона*
автор Весняний Марафон • 11 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
В навчальному закладі запропонували вакансію
автор Весняний Марафон • 11 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
От ще тема від автора
*зараз напише шо то не вона*
Ви помилились
Я вся ваша• 11 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Ага...
Я вся ваша• 11 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Ви помилились
Та звичайно
автор Весняний Марафон • 11 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Та звичайно
Не звичайно, а звісно
ЯяяКакаджамбо• 11 мая 2025
Не буде мати, якщо ви ще не подали на них. Якщо буде нормальна зп, то можна і не зв´язуватися з тими аліментами.
автор Весняний Марафон • 11 мая 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вже пів року як подали на аліменти
ЯяяКакаджамбо• 11 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Вже пів року як подали на аліменти
І що суд? Досі не відбувся?
автор Весняний Марафон • 11 мая 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
І що суд? Досі не відбувся?
Відбувся
Аліменти назачені
ЯяяКакаджамбо• 11 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Відбувся
Аліменти назачені
Ну то живіть своє життя. Якщо тому батьку шкода грошей на дитину, бо вона пішла працювати, то його справа подавати до суду та відміняти аліменти.
ЯяяКакаджамбо• 11 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Відбувся
Аліменти назачені
Вони, ті батьки, за якими потрібно побігати, щоб аліменти отримати, живуть собі, все дозволяючи, а ви переймаєтесь, що ви робите щось неправильно.
Був би нормальним батьком, жив би разом, він, що не дав би дитині додаткових грошей на її студентське життя?
автор Весняний Марафон • 11 мая 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Він 11 років не платив аліментів і не спілкувався з дитиною, і лише з початком війни почались надходження від нього.
Але хочеться щоб все по закону було
ЯяяКакаджамбо• 11 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Але хочеться щоб все по закону було
Тобто він 11років ( не можу знайти слова, щоб модератори пропустили) на свою дитину, а вам зараз потрібно, щоб було по закону? Я ж вам написала, нехай дитина працює, а якщо батько дізнається та захоче не платити аліменти офіційно, то він має подати в суд. Ви розумієте? Для кого ви хочете бути хорошею? Для нього чи дитина все ж таки важливіша?
автор Весняний Марафон • 11 мая 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дитина важливіша
Але ж не хочеться щоб вона потім ці аліменти повертала
ЯяяКакаджамбо• 11 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Дитина важливіша
Чому вона має їх повертати? Це, по-перше, а по-друге, що там за заоблачна сума, що вас лякає? 2000-3000 грн в місяць? Якщо він буде подавати до суду то не за ці грошІ
автор Весняний Марафон • 11 мая 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
20-25 тис в місяць
ЯяяКакаджамбо• 11 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
20-25 тис в місяць
Алименты? Зачем ей работать тогда? Пусть учится себе спокойно, не теряя время на работу
ЯяяКакаджамбо• 11 мая 2025
Ответ дляВесняний Марафон
20-25 тис в місяць
Але, все ж таки, якщо хоче працювати, то може це робити. Лише батько може подати до суду на відміну аліментів. Всім іншим байдуже