Наче красива дівчинка, не дуже штучна
v.melnik_km• 10 мая в 23:33
Ніби й вродлива, але брови ці брєжнєвські при детальному розгляді вражають…
Nil admirari• 11 мая в 00:08
Красива, але все одно видно, що губи наколоті. Цікаво, чому не введуть нові правила з огляду на еру філерів, ботоксу та гіаулоронки? Щоб на конкурс потрапляли дівчата без жодного втручання, не тільки хірургічного, а і у вигляді ботоксу і подібного.